13+ kreativních nápadů jak vyzdobit Vaší zahrádku pomocí obyčejných kamenů! Krása!

Pokud už máme zahradu, jistě chceme, aby byla pastvou pro oko. Dost často se na našich zahradách setkáváme s rodinou a přáteli. Chceme se tam všichni cítit příjemně, relaxujeme tam a čerpáme energii, které není nikdy dost.I proto zahrady neustále zkrášlujeme, zútulňujeme a pilně je opracováváme. Přemýšlíte, co by se na Vaši zahrádce dalo i tak ještě zkrášlit? Pokud máte v oblibě různé chodníčky a cestičky, čisté tvary a nenáročné materiály, pak Vás naše galerie rozhodně nezklame.

Úžasné na celém zkrášlování zahrady pomocí kamenů je to, že to zvládne úplně každý vlastními silami. Nemusíte být ani mistry světa nezručnosti. Práce s kameny je nenáročná a navíc příjemná. U vytváření dekorativních chodníků z kamenů se báječně uvolníte a pak se už jen můžete kochat vznosným dojmem, které takovéto cestičky jednoznačně budí. Oživte svou zahradu tímto originálním zdobením.

Nápady na překrásné lavice

  1.  

  2.  
  3.  
Sdílejte tyhle krásné nápady na pro Vaší zahrádku i s vašimi přáteli! Určitě se jim také budou líbit! Do komentářů nám napište, který nápad se Vám líbí nejvíce! 

zdroj: bidista.com