30+ překrásných nápadů na krátké omlazující účesy pro ženy nad 30 let!

Účes do podkovy byl před léty snad tím nejoblíbenějším. Každá žena jej toužila mít. Vídali jsme jej u hereckých hvězd, zpěvaček, modelek a moderátorek. Oblíbily si jej však také neméně krásné, ač neznámé ženy. A není divu. Účes do podkovy je nesmírně praktický a jednoduchý na údržbu i úpravu. Vždy vypadá skvěle. Vlasy stačí jen umýt, vyfoukat přes kulatý kartáč a lehce zalakovat. Více netřeba.

Na chvíli se účes do podkovy ztratil z dohledu, ale tento rok se opět vrátil na scénu, kde znovu hraje brilantní hlavní roli. Buďte také trendy a letos do něj jděte také. Pokud máte spolehlivou kadeřnici, jistě Vám ráda s konkrétním střihem podkovy poradí. Pokud jste se pro něj již rozhodla, ale nevíte, jakou podkovu přesně zvolit, podívejte se do naší galerie. Představíme Vám totiž ne jeden, ne dva, ne pět, ale rovnou 30 tipů pro Vaši inspiraci.

Sdílejte kreativní nápady na krásné krátké účesy i s Vašimi přáteli! Určitě se jim bude také líbit! Který z účesů se Vám líbí nejvíce? Napište nám do komentářů!

zdroj: ketkes.com