5 receptů na ty nejlepší dezerty, které jste kdy jedli!

V dnešním článku vám představíme hned pět receptů na ty nejlepší dezerty, které jste kdy jedli! Každý si určitě vybere dezert, které má nejraději a nejvíce si na něm pochutná.

Většina receptů, které si ukážeme je velmi snadná a zvládne jí každý. Příprava některých receptů vám nezabere více než 15 minut.


 1) Fitness muffiny bez mouky a cukru

1Jenom 3 ingredience k připravě úžasných zdravých Muffinu? Ano, opravdu to je možné!. Hlavní výhodou Muffinu je hlavně to že k jejich přípravě není použita mouka ani cukr.

Celý recept najdete TADY

2) Pečené mini-omelety
2

Snídani je velice důležité ale často zanedbávaná, hlavně kvůli tomu že většina lidí nemá čas na složitou přípravu. Recept na pečení mini-omelety se na snídani hodí skvěle a je navíc rychle hotový.

Celý recept najdete TADY

3) Tvarohové Tiramisu
3

Hledáte recept na nějaký sladký dezert? Tak přestane s hledáním.  V dnešním článku vám totiž ukážeme recept na Tiramisu,na kterém si opravdu pochutnáte.

Celý recept najdete TADY

4) Zdravé sušenky cookies
4

Pokud jste právě dostali chuť na něco sladkého ale zrovna se nacházíte v průběhu diety, tak nemusíte zoufat, máme pro vás recept, který utiší vaše chutě  na sladké a navíc nepřiberete kila navíc.

Celý recept najdete TADY

5) Banánové muffiny s arašídovým máslem
5

Není nic lepšího než si pochutnat na nějaké dobrotě a ještě přitom vědět, že dezert který jsme právě snědli je ve skutečnosti zdravý. A přesně takový pocit budete mít až ochutnáte tyhle úžasné banánové Muffiny.

Celý recept najdete TADY


zdroj: tiphero.com