Geniální triky jak tím nejjednodušším způsobem odstranit zašlé skvrny nejen z oblečení!

Některé skvrny jsou odolné víc, než se nám na první pohled může zdát. Zkoušíte všemožné triky a tipy, které Vám radí zkušenější? Pak Vám dnes přinášíme ty pravé informace. Skvrn se tak zbavíte jednou pro vždy.

Budete velmi mile překvapeni tím jakých výsledků dosáhnete pomocí těchto geniálních nápadů!

 1. Prostředek na mytí nádobí
  Vychutnáváte si zmrzlinu, začne tát a náhle si všimnete skvrny na oblečení. Nevadí. Namočte oblečení do studené vody po dobu 10 minut, přidejte prostředek namytí nádobí, a potom se klasicky vyperte.
 2. Aspirin
  Aspirin si poradí se skvrny od potu. Naplňte sklenici teplou vodou a čtyřmi rozdrcenými tabletami. Navlhčete tímto roztokem skvrny a nechte působit 2 hodiny. Poté normálně vyperte.
 3. Mléko
  Pokud smícháte 1 litr mléka a 2 polévková lžíce citronové šťávy, je to vynikající roztok, který odstraní skvrny od borůvek. Nechte věci po dobu 2 hodin v této směsi a poté opláchněte a omyjte v mýdlové vodě.
 4. Skvrny od deodorantu
  Věčný problém žen – skvrny od deodorantu na oblečení. Chcete-li odstraňovat tyto skvrny, musíte jen na tkaninu aplikovat krém na holení a nechat 20 minut působit. Pak ji prostě vyperte.
 5. Vlhčený ubrousek
  Stává se, že nevíte, odkud skvrny pocházejí a jak je odstranit. Co musíte udělat v tomto případě? Štětcem skvrnu oprášit a poté ji setřít vlhčeným ubrouskem. Poté vyperte na 30 stupňů.
 6. Citronová šťáva
  Tato přísada Vám pomůže odstranit stopy malin, borůvek, hroznů a dalších druhů ovoce a čokolády. Vymačkejte šťávu z citronu, promíchejte s octem v poměru 1: 1. Poté naneste na skvrnu.
 7. Ocet
  Na kečup? Jedině ocet. Namočte prádlo do studené vody. Poté vytáhněte, naneste ocet a pak klasicky vyperte.

Sdílejte tyhle nejlepší nápady jak se zbavit zašlých skvrn nejen z oblečení i s vašimi přáteli! Určitě se jim budou také hodit!

zdroj: vrutmilife.com