Kreativní nápad jak obarvit velikonoční vajíčka pomocí obyčejné rýže za pár minut!

Věděli jste, že velikonoční vejce mohou být dekorována běžnou rýží? Tato metoda si již získala popularitu mezi mnoha ženami, slečnami, dámami a hospodyňkami. Toto zdobení je ideální pro ty, kteří chtějí bohatě naplnit velikonoční košík koledníků, aniž by museli zdobení vajíček věnovat spoustu času.

Příprava na Velikonoce je vzrušující proces, kterého se mohou účastnit všichni členové rodiny. Takže zburcujte své příbuzné, připravte si potřebné materiály a vrhněte se do tvoření s dobrou náladou. Teď si ukážeme, jak postupovat.

Ingredients

  • rýži
  • vejce
  • tekuté barvy
  • ubrousky

 

  1. Neuvařenou rýži dejte do jednorázové uzavíratelné nádobky. Odkapejte 15-20 kapek jednotné barvy do rýže, zakryjte nádobu víkem a dobře protřepejte, abyste promíchali barvu s rýží.
  2. Když chcete více barev, každou hromádku rýže obarvěte zvlášť jednou barvou.
  3. Uvařte vejce natvrdo. Otřete teplé vejce ubrouskem, umístěte do nádoby s rýží, zakryjte víkem a opatrně protřepejte. Při vícebarevném zdobení takto postupujte s každou barvou.

Sdílejte tenhle kreativní nápad na zdobení velikonočních vajíček pomocí rýže i s Vašimi přáteli! Určitě se jim bude také líbit! 

zdroj: mirumira.ru