Měla vrásčité ruce, dokud nepřišla na tuhle omlazující péči! Jednoduchý trik pro každou ženu!

Vaše ruce vyžadují zvláštní péči! Kůže na nich je velmi tenká a citlivá, takže rychle trpí. Vzhledem k neustálému vystavení faktorům vnějšího prostředí (chlad, vítr, teplota se mění, slunce), častému mytí a kontaktu s čistícími prostředky pro domácnost, se mohu objevit na rukou vrásky a skvrny.

Nabízíme Vám komplexní programy péče o pokožku rukou. Každá z nich se skládá ze tří bodů: koupel, peeling, maska. Doporučujeme Vám, abyste dvakrát týdně prováděli tyto omlazující lázeňské procedury.

Omlazující péče

  1. Koupel
    Potěšíme všechny milovníky lázeňských procedur s použitím parafínu. Chcete-li je provést, musíte zahřát kosmetický parafín na teplotu tání, pak trochu ochladit a ruce do něj vložte na dobu 20-30 minut. Takové parafínové lázně pokožce na rukou stahují povolenou pokožku a zesvětlují ji.
  2. Peeling.
    Budete potřebovat 2 lžíce mořské soli, kapku oleje z čajovníku, 2 lžíce kokosového oleje (může být nahrazen rostlinným olejem). Smíchejte všechny přísady. Pealingem namažeme ruce a začneme masírovat, pohybujeme od zápěstí po špičky prstů.
  3. Maska.
    Vezměte vaječný žloutek, olivový olej a citronovou šťávu. Rozmíchejte žloutek a přidejte do něj 1 lžičku oleje a doplňte několika kapkami šťávy. Všechno důkladně promíchejte a nechte působit po dobu 15 minut. Opláchněte teplou vodou.

Sdílejte tenhle jednoduchý způsob jak na dokonalé hebké a vláčené ruce i s vašimi přáteli! Určitě se jim bude také hodit!

zdroj: vkurselife.com