Plastický chirurg prozradil téhle ženě zajímavý trik! Geniální způsob jak se snadno zbavit vrásek!

Červené víno – pro kosmetické účely? Vážně? Ano. Někomu, zejména zarputilým vinařům se to snad může zdát jako barbarství. Nedělejte však ukvapené závěry. Ukazuje se, že víno je přímo oživující elixír, pomocí kterého, můžete svou pleť omladit o několik let.

Známý plastický chirurg tvrdí, že každodenní kontakt pokožky s vínem má na buňky pleti opravdu blahodárné účinky. Tvorba vrásek je poté minimální.

Budeme potřebovat

 • 4 lžíce červeného vína
 • 1 l mléka
 • Troška hladké mouky

Postup

 1. Smíchejte všechny uvedené ingredience dohromady. Pomocí vatového tamponu naneste jemně na pleť a nechte působit 20 minut. Poté opláchněte teplou vodou.
 2. Víno pokožku účinně zbavuje odumřelých buněk a tónuje ji do ideálních odstínů.

 3. Mléko se skládá z více než 3 000 minerálních složek, které pleť vyživí. Jsou mezi nimi potřebné aminokyseliny a vitaminy. Mléčný tuk pokožku hloubkově hydratuje.

 4. Tuto masku nanášejte ve večerních hodinách. Maska je velmi hydratační. Po několika dnech je pokožka o poznání pružnější. I hluboké vrásky se pomalu vypínají.

Rady na závěr

 1. Vždy, když hodláte použít svůj vlastní kupovaný denní, či noční krém, kápněte do dávky červené víno.
 2. Další trik spočívá ve vodě. Pro pokožku jednoznačně platí, že čím studenější vodou si obličej myjete, tím lépe na tom pleť je. Můžete pleť také rovnu masírovat kostkou ledu.
 3. Červené je užitečné jak při užívání zevnitř a také zvenku. Ale s mírou. Je prokázáno, že rozumná dávka vína zlepšuje paměť a pomáhá odbourávat stres.
 4. Na červeném víně jsou nejfantastičtější antioxidanty. Ty také umí zabránit ukládání tuku v těle.

Sdílejte tenhle super trik pro mladistvý vzhled s vašimi přáteli! Určitě se jim bude také hodit! 

zdroj: spicylife.net