Postavili si vlastní domeček snů za minimální náklady – malý ale vážně překrásný!

Většina lidí má bohužel tentýž problém. Za realizaci vysněného domku pak dlouhá léta platí vysoké splátky hypotéky. Takové částky se mnohdy pohybují na hranici další stejné existence. Současné trendy navíc stále tlačí na prostorná bydlení. Jistě, velké místnosti jsou praktické, ale opravdu je vždy potřebujeme? Průzkumy prokázaly, že většina rodin využívá méně než tři čtvrtiny domu, který vybudovali na základě nákladné půjčky.

Mladý pár z dnešního článku na to šel úplně jinou cestou. Zařídili si bydlení dle vlastních vizí a nic jim nechybí. Na bydlení vynaložili minimální náklady a teď si spokojeně žijí v miniaturním domečku, který má jedinou místnost. Avšak účelnou a praktickou. Nevěříte? Přesvědčte se sami. Jakob a Ana vybudovali dům, který zatím nemá obdoby. Zvenku nevypadá příliš skvěle, ale když jdeme dovnitř, vidíme, kolik prostoru mají v malém domku díky své vynalézavosti.

  1. V malém obývacím pokoji je kuchyně, ve které například, jedním, nebo dvěma pohyby vytvoříte jídelní stůl až po šest osob.
  2. Dům je 7 metrů dlouhý se dvěma vchody, má plně vybavenou kuchyň-obývací pokoj a v podkroví má super ložnici.
  3. Jediné, co chybí, je koupelna. Ana přemýšlela, jak by mohla ušetřit místo a proto koupelnu do domku nezařadila. Rozhodla se, že koupelna není životně důležitá.
  4. Díky obrovským oknům je dům jasný a opticky prostornější.

Sdílejte tenhle super kreativní nápad na krásný malý domeček i s Vašimi přáteli! Určitě se jim bude také hodit! Do komentářů nám napište jak se líbí Vám! 

zdroj: twice.hu