Tyhle překvapivé věci o Vás dokáže prozradit délka malíčku! Budete vážně mile překvapeni!

Délka prstů a délka prstů k sobě navzájem, může o Vaší osobnosti hodně vypovědět. S takovými poznatky stále častěji přicházejí různé studie, vědecká zkoumání a přiklání se k nim také některé psychologické poznatky.

Co tedy vypovídají Vaše prsty konkrétně o Vás a Vaší osobě? Podívejte se a do komentářů nám napište jak uvedené vlastnosti sedí! 

Co o Vás prozradí délka malíčku?

  1. Možnost A
    Když malíček sahá k poslednímu článku prsteníčku Lidé s touto délkou malíčku jsou velmi sebejistí a jiní si mohou myslet, že mají až příliš narcistické sklony. Ale ve skutečnosti to tak není. Milují, když mohou trávit čas o samotě. Jsou to lidé samotářští a mnohdy jsou pro ně druzí naprosto postradatelní. Pokud se jedná o lásku a vztahy, nikdy neudělají první krok. Jejich kladem je, že mají velmi dobře vyvinuté smysly i cit pro orientaci. Do vínku jim byla dána stoprocentní pragmatická stránka.
  2. Možnost B
    Malíček sahá pod poslední článek prsteníčku Lidé s touto délkou malíčku jsou často arogantní. Jsou plnohodnotnými osobnostmi a až velmi dobře to vědí. Těmto lidem se absolutně nelíbí, když jim někdo zasahuje do života. Obvykle tito lidé nejdříve nenabízejí nic jako první. To lze říci jak o vztazích, tak o podnikání. Umí ocenit pozornost, umí přijímat komplimenty a pozitivní chválu.
  3. Možnost C
    Malíček přesahuje poslední článek prsteníčku Lidé s touto délkou malíčku, jsou klidné povahy a plní dobromyslnosti. Nenávidí konflikty a vynaloží veškeré úsilí, aby se jim vyhnuli. Tito lidé jsou pořádní a vysoce organizovaní. Obvykle najdou společný jazyk se všemi, kteří také rádi a otevřeně komunikují. Vztahy těchto lidí jsou velmi loajální, a stejný postoj mají k práci i přátelům.

Sdílejte tenhle jednoduchý test osobnosti i s Vašimi přáteli! Určitě ho také ocení! 

zdroj: ketkes.com