5 věcí o lidech ve znamení zvěrokruhu Blížence, které vám pomohou je lépe pochopit!

Blíženci jsou úžasným znamením zvěrokruhu, které má spoustu pozitivních vlastnosti. Bohužel se často stává, že jim lidé nerozumí a jejich chovaní si vykládají špatným způsobem.

V dnešním článku si představíme vlastnosti Blíženců, díky kterým tohle úžasné znamení zvěrokruhu mnohem lépe pochopíte. Možná v uvedených vlastnostech poznáte někoho z vašeho okolí.

Vlastnosti Blížence

 1. Nad vším moc přemýšlí
  Každou věc se snaží promyslet do nejmenšího detailu. Vždycky sami sebe hodnotí a když se jim něco v životě nepovede, tak se snaží za každou cenu přijít na to, co udělali špatně a zbytečně se kvůli tomu trápí.
 2. Málo spí
  Díky své přemýšlivé povaze se často stává, že až do noci řeší nějaký problém a chodí tak spát velmi pozdě. Později v životě však pochopí, jak moc je spánek důležitý.
 3. ¨Náladovost
  Jsou velmi emoční a některé nevinné narážky si berou až moc osobně. Jejich nálada se tak může změnit během pár sekund. Mnohdy se zbytečně uráží, kvůli naprostým maličkostem.
 4. Nemluví o svých problémech
  Blíženci o svých problémech často přemýšlí ale jen málokdy se. s nimi svěřují ostatním. Důvěřují jen blízkému okruhu svých přátel a rodiny ale často se nesvěří ani svým nejbližším.
 5. Nedávají druhé šance
  Pokud jste jim jednou ublížili, tak u nich máte dveře navždy zavřené. Nesnáší lhaní a navíc lež dokáží skvěle rozpoznat, takže jim lhát ani nezkoušejte, pokud je nechcete ztratit.

Sdílejte vlastnosti lidí ve znamení Blížence i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!