6 typických vlastnosti lidi ve znamení zvěrokruhu Býka!

Znamení zvěrokruhu nám někdy naprosto přesně dokáží odhalit osobnost daného člověka. V dnešním článku si představíme znamení Býka. Lide narozeni v tomhle znamení bývají často velmi tvrdohlaví.

Na druhou stranu jsou také velmi upřímní a vždy vám řeknou pravdu i když se vám nemusí líbit. Navíc se na ně můžete spolehnout v těžkých situacích. Podívejte se na jejich další vlastnosti.

Vlastnosti Býka

 1. Inteligence
  Býk je velmi inteligentní a ma velký přehled. Je to člověk s kterým si můžete promluvit téměř o čemkoliv a nikdy se nebudete nudit.
 2. Věrnost
  Býk je člověk, který vám bude věrný a to i tehdy, pokud mu budete nevěrní. Nemá potřebu se mstít a dokáže odpustit. Nikdy však nezapomíná.
 3. Umí naslouchat
  Lide narozeni ve znamení Býka dokáží naslouchat. Vždy vám ale řeknou, co si myslí a to se spoustě lidi nemusí líbit. Lítost u něj nehledejte.
 4. Nemění své názory
  Změnit názor Býka je téměř nemožné, takže se o to ani nepokoušejte, vede to ke zbytečným hádkám. Vždy musí chtít svůj názor změnit sám.
 5. Nežárlí
  Býk vám nikdy neudělá žárlivou scénu, protože vám důvěřuje. Navíc má vysoké sebevědomí a ví, že pro něj nebude problém vás nahradit.
 6. Tajnůstkář
  Hodně věci si nechává pro sebe a nesdílí je ani se svými nejbližšími přáteli.  protože svými problémy nechce otravovat ostatní a raději je řeší sám.

Sdílejte vlastnosti lidí ve znamení Býka i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!