Návod k využití Himálajské soli proti bolestem hlavy, pro zlepšení kvality vzduchu a lepšímu spánku

Himálajská sůl má své místo snad v každé kuchyni, věděly jste ale o jejich zdravotních benefitech? Himálajská sůl může pomoci v boji s vysokým krevním tlakem a také pomáhá například při špatném trávením.

V dnešním článku si ukážeme několik tipů jak používat himalájskou sůl pro zlepšení našeho zdraví a také kvality našeho život.

1

Zůstaňte pozitivní aneb vliv elektroniky na naše zdraví

Jsme neustále obklopeny pozitivními a negativními ionty – nabyté molekuly, které plují vzduchem, bez našeho povšimnutí. Kladné ionty se mohou podle názvu jevit jako pozitivní věc, ve skutečnosti je tomu právě naopak.

Kladné ionty jsou ve skutečnosti „energetickým smogem“, který má velký vliv na naše duševní zdraví a pohodu.

Tyto ionty dostaly svůj náboj hlavně díky televizím, mikrovlnným troubám a chytrým telefonům, naše mozky jsou pak bombardovány až o 20x větší frekvencí, než by tomu mělo být. Tímhle způsobem pak lidé trpí bolestmi hlavy.

deprese

Záporné „pozitivní“ ionty

Zaporné ionty jsou tvořeny hlavně v přírodě, takže je najdete v lesích, na plážích či v blízkosti vodopádů. Tyto ionty stimulují tok kyslíku a zvyšují tak duševní pohodu a energii.

Bohužel všichni nemůžeme být neustále v přírodě. Jaké je tedy řešení pro duševní pohodu a zdraví? 

Himalájské solné lampy

Tyto lampy nejen že čistí vzduch ale také produkují negativní ionty, a jak už bylo řečeno, ty jsou důležité pro naše zdraví a duševní pohodu.

lampy

Několik výhod pro naše zdraví a psychiku

– Odstraňují bolesti hlavy a migrény

– Bojují proti artritidě

– Pomáhají při potížích s dýcháním

– Snižují hladinu stresu

– Pomáhají při nespavosti

Himálajská solná lampa ve vaše domácnosti vám může doslova transformovat život, při jejím výběru si ale dávejte pozor, aby se jednalo o lampu z pravé himalájské soli.

 

zdroj:healthy-holistic-living.com.com