Vodnář má rád samotu, je mu jedno co si lidé myslí ale je také až moc důvěřivý!

Znamení zvěrokruhu nám někdy přesně odhalí osobnost daného člověka. Někdy jsme velmi překvapení tím, jak moc uvedené vlastnosti sedí na člověka, kterého dobře známe. V dnešním článku se společně zaměříme na znamení zvěrokruhu Vodnáře.

Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení jsou skvělými přáteli, kteří vždy chtějí pro ostatní jen to nejlepší. Vodnář se o nikoho nic neprosí a vždy se spoléhá jen sám na sebe. Podívejte se i na jeho další vlastnosti.

Vlastnosti znamení Štíra

 1. Má rád samotu
  Vodnář je člověk, kterému nevadí samota. Má rád klid a ticho. Lidé narozeni v tomhle znamení nabírají novou energii, když jsou sami. Nejšťastnější jsou, když mohou strávit večer se svojí oblíbenou knížkou.
 2. Je mu jedno co si ostatní lidé myslí
  Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi soběstační a názory ostatních lidí je nezajímají. Vědí, že se v životě mohou spolehnout jenom sami na sebe. Často jim dělá problém říct si blízkému člověku o pomoc.
 3. Inteligence
  Vodnář je velmi inteligentní, můžete s ním mluvit téměř o čemkoliv, protože má opravdu velký všeobecný přehled. Lide narozeni v tomhle znamení dokáží k situacím přistupovat racionálně a bez emocí. V pracovním životě se jim díky jejich inteligenci velmi daří.
 4. Důvěřivost
  Někdy ve všech vidí jen to dobré a často důvěřují těm špatným lidem, kteří jim později ublíží. Vodnář věří, že se lidé mohou měnit a snaží se odpouštět a dávat druhé šance. Mnohdy ale dává druhé šance lidem, kteří si to vůbec nezaslouží.

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Vodnáře i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!