Zjistěte co o vás prozrazuje čára srdce na vaší dlani!

Čára srdce se nachází na vaši dlani a dokáže o vás prozradit mnohé věci týkajících se mezilidských vztahů a milostného života. Čáru srdce můžete porovnat s obrázkem podle vaší pravé ruky. 

I když se to může zdát neuvěřitelné, tak  čára srdce opravdu dokáže prozradit mnohé věci  o vašem životě. Do komentářů nám napište, jestli na vás uvedené vlastnosti sedí. 


 1)

Jste ambiciozní, nezávislá a inteligentní a patříte mezi opravdový výjimečné osobnosti. Jste schopná se rychle rozhodovat. Jdete si vždy za svým cílem. Na okolí někdy působíte chladně. Svou rodinu milujete nadevše a jste pro ní ochotna udělat cokoliv.

 2)

Jste laskává a ohleduplná. Příliš neriskujete, jste raději opatrná. Při rozhodování používáte selský rozum.

 3)

Jste velmi citlivá a zranitelná. Po lidech někdy chcete až příliš. Jste velmi sentimentální. V mnoha ohledech se pak podobáte prvnímu typu lidí.

 4)

Jste trpělivá a ráda se staráte o druhé. Hlavní věci je pro vás harmonie vždy a všude. Máte veselou povahu a dobré srdce. Mnoho lidí si o vás myslí, že jste snílek.

Sdílejte tenhle test i s vašimi přáteli. Třeba se v něm také najdou. Do komentářů nám nezapomeňte napsat jestli na vás uvedené vlastnosti sedí.

zdroj: en.newsner.com