10 důvodů proč jsou single ženy šťastnější!

Bohužel lidé často cítí tlak si někoho najít jen proto, aby nezůstali sami. Pro někoho ale vztah fungovat nemusí. Být s někým, kdo vás má doopravdy rád je určitě skvělé ale být single má také spoustu výhod. Jestli jste ještě nenašli někoho s kým chcete zestárnout, tak nemusíte zoufat. 

Nemusíte být ve vztahu, abyste žili šťastný život. Můžete zůstat single, a i přesto žít svůj nejlepší život.  Podívejte se na 10 důvodů, proč je lepší zůstat single, než být ve vztahu. 

Důvody, proč je lepší zůstat single

 1. Rozhodování je mnohem jednodušší 
  Určitě jste se někdy snažili s partnerem dojít ke společnému rozhodnutí a víte, jak to může být těžké. Vždy je totiž potřeba, aby oba partneři udělali kompromis a to znamená, že jeden z partnerů nedostane, to co chtěl. 
 2. Soustředíte se na jiné vztahy 
  Romantické vztahy nejsou tím nejdůležitějším. Jestli máte rodinu a přátele, tak víte, jak moc jsou tyto vztahy důležité. Když jste sami, tak se jim můžete mnohem více věnovat. 
 3. Cestovaní 
  Když jste ve vztahu, tak může být cestovaní těžké. Domluva s partnerem je někdy složitá. Buď na cestování nemá čas, nebo se mu cestovat nechce. Když jste sami, tak můžete jet kamkoliv. 
 4. Kariéra 
  Lidé se často rozhodnou zůstat sami, aby se mohli soustředit na svou kariéru. Můžete se jistě soustředit na kariéru, i když máte partnera ale nemůžete se práci věnovat naplno. Když jste single, tak se můžete na práci mnohem více soustředit. 
 5. Více osobního prostoru
  Když jste sami, tak se nemusíte starat o sdílení prostoru s někým jiným. Nemusíte se s nikým dělit o místo v šatní skříni a hádat se o to, kdo využije horní polici. 
 6. Naučíte se užívat si vlastní společnost 
  Být sama nemusí vždy znamenat, že se budete cítit osaměle. Trávit čas o samotě vás může naučit mnoho věcí. Když se naučíte být sama, tak si začnete mnohem pečlivěji vybírat lidi s kterými trávíte čas a budete ho trávit jen s těmi, kteří vám přináší do života štěstí. 
 7. Svoboda 
  Každý vztah má své klady i zápory. Možnost rozhodovat se podle sebe není ve vztahu samozřejmostí. Svoboda vám poskytuje možnost plánovat věci podle sebe. Můžete utrácet kolik peněz chcete, jezdit na výlety a žít podle vlastních pravidel. 
 8. Být single vám umožňuje objevovat 
  Můžete chtít být sami, nebo vztah bez závazku ale rozhodnutí je vždy na vás. Svoboda vám poskytuje možnost objevovat nové zážitky a zvyšuje váš osobní rozvoj. 
 9. Nemusíte sdílet domov s jiným člověkem 
  Život pod jednou střechou nemusí být vždy snadný a to i tehdy, když toho druhého milujete. Musíte se naučit dělat kompromisy a řešit problémy. Když jste single, tak řešíte jen svůj vlastní život. 
 10. Soustředíte se na své sny 
  Každý má nějaký sen a nemusí se nutně jednat o kariérní cíle. Když nejste ve vztahu, tak máte spoustu času se soustředit na splnění všech vašich snů. 

Sdílejte důvody proč jsou single ženy šťastnější i s Vašimi přáteli! Určitě je také překvapí!