5 důvodů, proč jsou Ryby nejtěžším znamením zvěrokruhu!

Ryby jsou velmi emočním znamením zvěrokruhu, bohužel velmi často své emoce skrývají. Jsou to starostliví lidé s dobrým srdcem, kteří se bohužel často ztrácí ve světě svých myšlenek a emocí. Ryby mají velmi hluboký a složitý vnitřní svět. Mnohdy jim dělá problém vyjádřit, jak se cítí a co potřebují. 

Také se často snaží uniknout z reality. Patří k největším snílkům mezi všemi znameními zvěrokruhu. Někdy mají pocit, že jim ostatní lidé nerozumí a cítí se kvůli tomu špatně. Ryby mají světu hodně co nabídnout ale musíme se snažit jim alespoň trochu porozumět. 

Důvody, proč jsou Ryby nejtěžším znamením

 1. Chtějí se s lidmi sblížit, ale mají strach, že jim ublíží  
  Jsou velmi laskaví a starostliví a ostatní lidé bohužel těchto jejich vlastností využívají. Sní o romantickém vztahu ale v minulosti se tolikrát spálili, že pro ně není snadné zbavit se strachu, že dělají chybu. Pokud jim dáte šanci a přesvědčíte je o tom, že vám mohou důvěřovat, tak získáte úžasný vztah. 
 2. Mají otevřené srdce 
  Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi emoční a vždy jsou připravení otevřít své srdce někomu, kdo si to zaslouží. Velmi snadno se do někoho zamilují a možná právě proto se tak často spálí. V lidech se snaží vidět jen to nejlepší. Když jim opravdu hodně ublížíte, tak vám možná odpustí ale na vaši zradu nikdy nezapomenou. Mají velmi vysoká očekávaní a proto jsou tak často zklamaní. 
 3. Často chtějí být sami 
  Vztahy je velmi často tak moc vyčerpají, že potřebují být nějaký čas o samotě. Potřebují čas k tomu, aby se vzpamatovali a odpočinuli si. Potřebují také podporu a porozumění. Je pro ně důležité udržovat rovnováhu mezi samotou a socializací. Vždy se ujistěte, že se příliš neuzavírají do sebe. Respektujete, že čas od času potřebují klid a ticho. 
 4. Jsou nezávislí 
  Rádi tráví čas s lidmi, kteří jsou pro ně důležití ale uvnitř jsou to stále samotáři. I ty nejlepší vztahy je někdy unavují a chtějí být nějaký čas pryč od lidí. Zkuste je pochopit a neurazit se. Nechtějí se od vás distancovat ale někdy jsou jedinou osobou, kterou mohou tolerovat oni sami. Ryby si nerady spoléhají na druhé. 
 5. Často unikají z reality do světa fantazie 
  Někdy jim svět připadá příliš náročný a velmi rychle ztrácí své iluze. Mnohdy se moderní svět řití dopředu takovou rychlost, že s nim nezvládají držet krok. Ryby často unikají před nesnázemi do svého vlastního světa fantazie. Nechtějí před vámi vypadat nepřítomně ale svět je často rychle unaví. Snažte se je pochopit a komunikace s nimi bude mnohem snazší. 

Sdílejte důvody, proč jsou Ryby nejtěžším i s Vašimi přáteli! Určitě je také překvapí!