5 znamení zvěrokruhu, která raději zůstávají single, než ve vztahu!

Některým znamením zvěrokruhu vyhovuje, když jsou single a vztahy nevyhledávají. Jedná se o znamení zvěrokruhu, která mají určité vlastnosti, které jim zamezují, aby udržovaly dlouhodobé vztahy. Tahle znamení zvěrokruhu nalézají štěstí, když jsou o samotě. 

Znamení zvěrokruhu, která si dnes představíme mají samozřejmě šanci a možnost mít šťastný a spokojený vztah. Bohužel je to však bude stát mnohem více úsilí a trpělivost, než ostatní. Podívejte se na znamení, která raději zůstávají single. 

Znamení, které raději zůstávají single

 1. Beran 
  Je to člověk, který často jedná impulzivně a chce všechno hned. Lidé narozeni v tomhle znamení patří k těm, kteří neradí ztrácí svůj čas. Ve svém životě mají stanovené velké cíle a proto si vybírají, komu svůj drahocenný čas svěří. Pro většinu lidi je velmi těžké s nimi držet krok a proto Beran ostatní lidi raději opouští, než aby se jim přizpůsoboval. 
 2. Blíženci 
  Lidé narozeni ve znamení Blíženců mají opravdu velký strach ze závazků a proto raději zůstávají single. Ve vztahu se velmi rychle začnou nudit. Je pro ně opravdu těžké dosáhnout ve vztahu rovnováhy. Blíženci se často chovají nepředvídatelně a ostatní nevědí, jestli se na ně můžou spolehnout. 
 3. Býk 
  Hlavním důvodem, proč je Býk raději single je jeho tvrdohlavost. Velmi špatně snáší, když ho lidé kritizují. Pro Býka je těžké přijímat názory ostatních a vycházet s lidmi a to obzvláště tehdy, když mají rozdílný názor. Má také rád předvídatelné chování a neví co může od lidi čekat, proto je pro něj těžké, někomu začít důvěřovat. 
 4. Střelec 
  Velmi si váží své osobní svobody a je těžké se ji vzdát. Má velký strach se závazků a nechce dlouho zůstávat na jednom místě. Ve vztahu se cítí být svázaný a potřebuje nezávislost. Po nějakém čase zjistí, že ho vztah jenom brzdí. Lidé narozeni v tomhle znamení velmi často vnímají vztah jako přítěž. 
 5. Kozoroh 
  Jsou to velmi cílevědomí lidé, kteří toho chtějí hodně dosáhnout. Kozoroh věří, že by ho vztah jenom rozptyloval. Je velmi praktický a přistupuje ke všemu s chladnou hlavou. V životě Kozoroh nepotřebuje nikoho, kdo by mu bránil být sám sebou. Lidé narozeni v tomhle znamení se raději soustředí na kariéru a osobní rozvoj. 
Sdílejte znamení zvěrokruhu, která raději zůstávají single i s Vašimi přáteli! Určitě je také překvapí!