6 způsobů, jak přimět může, aby se do vás zamiloval!

Když se potkají dva lidé, kteří se mají doopravdy rádi, tak je velká šance, že se do sebe zamilují. Budovaní vztahu vyžaduje mnoho času a pozornosti, jestli ale hledáte způsob, jak může přimět k tomu, aby se do vás zamiloval, tak se vám bude líbit dnešní článek. 

Nejspíše se vám nepovede ovlivnit, co k vám cítí ale podaří se vám upoutat jeho pozornost a dokázat mu, jak moc pro vás znamená. Ukážeme si jak můžete zaujmout mužskou pozornost a zároveň si ji také udržet. 

Tipy, jak přimět muže, aby se do vás zamiloval

 1. Zajímejte se o to, co ho baví
  Každý z nás má nějaký koníček a všichni známe ten krásný pocit, když potkáme někoho, kdo má stejné zájmy jako my. Když se budete zajímat o jeho koníčky a jevit o ně opravdový zájem, tak jste na cestě k budovaní šťastného a spokojeného vztahu. 
 2. Přátelství 
  Ty nejlepší vztahy dost často začínají jako přátelství. Pokud máte někoho opravdu rádi, tak přátelství je dobrým začátkem. Přátelství se může stát skvělým základem pro vztah a také získáte šanci ho lépe poznat. 
 3. Naslouchejte 
  Naučte se být dobrým posluchačem a opravdu naslouchejte tomu, co vám muž říká. Lidé dokáží vycítit, když doopravdy posloucháte, co vám říkají a dokáží ocenit člověka, který si jich váží a naslouchá každému jejich slovu. 
 4. Zrcadlení 
  Většinou máme rádi lidi, kteří jsou stejní jako my, protože k nim cítíme důvěru. Jedna z možností, jak získat pozornost muže, který se vám líbí je zrcadlit jeho chování. Pokud se začne usmívat, tak se začnete také usmívat a když ustoupí, tak také ustupte. Všímejte si věci, které máte společné a snažte se na ně poukazovat. 
 5. Rozesmějte ho 
  Lidé si pamatují hlavně to, jak se cítili a pokud dokážete muže rozesmát, tak na to nezapomene a je pravděpodobnější, že se do vás zamiluje. Skvělý smysl pro humor je vlastnost po které většina mužů u ženy touží. Naučte se rozpoznat jeho smysl pro humor. 
 6. Zůstaňte sama sebou 
  Předstírat, že jste někým jiným nemá smysl, protože to muž stejně po nějakém čase pozná a může být akorát zklamaný. Muž chce někoho s kým bude cítit hluboké spojení a proto se nebojte ukázat své právě já. 

Sdílejte 6 způsobů, jak přimět může, aby se do vás zamiloval i s Vašimi přáteli! Určitě je také překvapí!