7 důvodů, proč je Štír ideálním partnerem pro život!

Štír je člověk, který je velmi nezávislý a ke svému štěstí nikoho nepotřebuje. Pokud se pro něco rozhodne, tak ho nic nezastaví, dokud to nezíská. Když Štír někoho miluje, tak je to celým svým srdcem. Může se stát věrným a spolehlivým partnerem. 

Je velmi nebojácný a často neví, kdy skončit. Nebojí se selhaní a dokáží přežít nepřízeň osudu bez jakékoliv pomoci. Ve vztahu čelí těžkým okamžikům jako pár, protože chápou, že se tak vztah stává silnějším. 

Důvody, proč je Štír ideálním partnerem

 1. Vždy řekne, co si myslí 
  Štír má silnou intuici a dokáže vidět skryté motivy ostatních lidí a proto on sám nechce před svým partnerem nic tajit. Bohužel má v povaze tajnůstkářství ale jen do té doby, než vás lépe pozná a otevře se vám. Poté se stává jedním z nejčestnějších lidí, jaké jste poznali. 
 2. Chrání své blízké 
  Nikdy nechce ztratit člověka, kterého má opravdu rád, takže když má pocit ohrožení, tak přejde do režimu ochránce. Nemá rád, když mu někdo ve vztahu překáží, protože jen málokdy potká někoho s kým si opravdu rozumí. Pokud budete ve vztahu se Štírem, tak si nikdy nepřijdete nemilování. Vždy vás bude chránit. 
 3. Má charisma 
  Je to velmi vášnivý člověk, který svou vášeň vlévá do všeho, co dělá. Je velmi motivovaný a když následuje své touhy, tak dosáhne všeho, co chce. Mnohdy se nadchne pro nové věci, což z něj dělá velmi sebevědomého a hrdého člověka. 
 4. Upřednostňuje potřeby ostatních 
  Když se lidé narozeni v tomhle znamení naučí ovládat své emoce, tak se z nich stanou ty nejlepší partneři a přátelé. Štír je velmi citlivý člověk, které své pocity cítí velmi hluboce. Vždy vám jako první podá pomocnou ruku. 
 5. Je loajální 
  Je pro něj těžké se zamilovat ale jeho láska trvá do konce života. Nikdy vás neopustí a neudělá nic, co by ohrozilo váš vztah. Lidé jsou k nim přitahování, protože jsou tajemní a mají velké charisma. Štíra ale nezajímají lidé, které nemá rád. V přítomnosti lidí, které má rád je otevřený, přátelský a upřímný. 
 6. Má silnou intuici 
  Vždy si všimne věcí, které ostatní lidé přehlížejí. Štír je vždy o krok napřed před ostatními. Má hluboké porozumění světa kolem sebe. Lidé narozeni v tomhle znamení často vědí, co chcete říct, dříve než to vyslovíte. Štír vás dokáže utěšit. 
 7. Má vysoké nároky 
  Nikdy nevstupuje do krátkodobých vztahů, kde nevidí žádnou budoucnost. Velmi si uvědomuje sebe sama a chrání své pocity. Svádí mnoho vnitřních bojů a nechce dát své srdce někomu, kdo si to nezaslouží. Když si vybere právě vás, tak máte velké štěstí. 

Sdílejte důvody, proč je Štír ideálním partnerem i s Vašimi přáteli! Určitě je také překvapí!