7 hořkých pravd o znamení zvěrokruhu Štíra!

Jestli jste někdy byli ve vztahu se znamením Štíra, tak víte, že vztah s ním může být velmi komplikovaný. Štír je vodním znamením a často je jako voda ovlivněný mnoha faktory. Někdy je velmi těžké pochopit jeho chování. Štír je člověk s kterým můžete zažít ty nejkrásnější ale i nejhorší vzpomínky. 

Mnohdy vše závisí na vašem chování. Štír má největší charisma ze všech znamení ale budování vztahu s ním není jednoduché. Pokud znáte nějakého Štíra, tak určitě víte, že má svou stinnou stránku. Podívejte se na 7 hořkých pravd o znamení zvěrokruhu Štíra. 

Hořké pravdy o znamení zvěrokruhu Štíra

 1. Ve vztahu je dominantní 
  Je to člověk, který je doslova posedlý kontrolou. Štír je vždy připravený udělat cokoliv, aby dosáhl svého. Tahle vlastnost mu dává ve vztahu dominantní postavení. Někdy vám může připadat, že nemá nad situací kontrolu ale po chvilce přijdete na to, že ztrátu kontroly jen předstíral.
 2. Je skvělý pozorovatel 
  Snaží se o vás zjistit všechno a chtějí znát každou maličkost. Na lidi se dívají zblízka i zdálky a vytváří si vlastní názory. Poté už se jen snaží ověřit pravdivost svých závěrů. Štír je velmi zvědavý a je lepší se mu otevřít a nic před ním neskrývat, protože jinak se  bude spoléhat jen na svůj vlastní názor o vás. 
 3. Má větší charisma, než kdokoliv jiný  
  Štír k sobě přitahuje lidi jako magnet a je velmi těžké mu odolat. Má velké charisma, kterým vás dokáže získat na svou stranu. Někdy svého charisma využívá k manipulaci. Štír má silnou vůli a vždy vítězí.  
 4. Přitahuje ho temnota  
  Štíra přitahuje temná stránka a je fascinován nadpřirozenými věcmi. Má velmi bujnou fantazii a mnohdy čerpá energii z temných zákoutí své duše. Jeho humor má velký nádech sarkasmu a dokáže si dělat legraci i z vážných věcí. 
 5. Nezajímá ho, co si ostatní lidé myslí 
  Je mu doopravdy jedno, co si o něm budou lidé myslet a také se podle toho chová. Spoléhá se hlavně sám na sebe a cítí se díky tomu úžasně. Názory druhých lidí ho vůbec nezajímají. Vždy bude usilovat hlavně o své vlastní štěstí. Vyslechne si váš názor ale stejně se rozhodně podle sebe. 
 6. Upřímnost 
  Vždy vám řekne, co si doopravdy myslí. Dokáže říct hořkou pravdu a někdy to se svou upřímností přežene. Po čase přijdete na to, že to s vámi ale myslel dobře. Když se ho zeptáte na jeho názor, vždy vám řekne pravdu. 
 7. Je loajální k lidem na kterých mu záleží 
  Když za ním přijdete pro radu, tak vás vždy vyslechne a pomůže vám. Štír také chrání své blízké a nedovolí, aby jim kdokoliv ublížil. Když vás má doopravdy rád, tak vám bude vždy věrný. Je ochotný se obětovat pro svou rodinu a blízké. Když ho podvedete a zradíte jeho důvěru, tak udělá všechno proto, abyste své zrady litovali a cítili se špatně.

Sdílejte hořké pravdy o znamení zvěrokruhu Štíra i s Vašimi přáteli! Určitě je také překvapí!