7 věcí, které jsou horší než nevěra!

Nevěra je jednou z nejhorších věcí, které se může ve vztahu stát ale existuje mnoho dalších vztahových problému, které jsou někdy mnohem horší. Pokud máte někoho opravdu rádi a zjistíte, že jsou ve vztahu problémy, které vás rozdělují, tak vám to může zlomit srdce.   

Určitě se nedá omluvit to, když vás někdo podvede a neexistuje pro to žádná výmluva. Bohužel jsou v dlouhodobých vztazích jsou často problémy, které dokáží člověka zranit mnohem více. Když začínáte mít pocit, že se vám partnera vzdaluje, tak to může velmi zamrzet. Udržet lásku při životě není vůbec snadné. 

Věcí, které jsou horší než nevěra

 1. Manipulace
  Když zjistíte, že s vámi partner manipuluje, tak je to jeden z nejhorších pocitů na světe. Je těžké pochopit, že vám na někom záleží a on vás využije k tomu, aby získal, co chce a zradí vaší důvěru. Máte najednou pocit, že pro něj vůbec nic neznamenáte. 
 2. Máte pocit, že se vám partner vzdaluje 
  Pokud začínáme mít pocit, že se nám partner vzdaluje, tak se často snažíme s tímto pocitem bojovat a máme pocit, že se nám hroutí celý svět. Nejistota v takové situaci je velmi nepříjemná a je velmi těžké se s ní vypořádat. 
 3. Lež 
  Lhaní od člověka na kterém nám záleží je jedna z nejhorších věcí, která se nám ve vztahu může stát. Když partner začíná lhát, tak tím bohužel dokazuje, že k vám ztrácí respekt a úctu. I malá lež se může stát živnou půdou pro další problémy. 
 4. Láska vyprchala 
  Pokud jste s někým ve vztahu a necítíte lásku, tak máte najednou pocit, že celý svět přestává dávat smysl. Snažíte se zjistit, kam zmizela osoba, do které jste se zamilovali. Bohužel samotná láska někdy nestačí a na vztahu se musí pracovat. 
 5. Žárlivost 
  Přehnaná žárlivost ve vztahu patří k těm nejhorším věcem. Partneři se začnou vzdalovat a nakonec jsou oba nešťastní. Když začne partner až příliš žárlit, tak vám dochází, že vztah není založený na vzájemné důvěře. 
 6. Neschopnost komunikace 
  Pokud spolu partneři nedokáží komunikovat, tak je jasné, že se budou stále objevovat nové problémy. Musíte vědět, že se můžete na partnera spolehnout. Když spolu nejste schopni mluvit, tak se začnete cítit emočně izolovaní. 
 7. Cítíte se nedocenění 
  Nikdo nechce, aby mu někdo stále připomínal jeho chyby a říkal mu, co všechno udělal špatně. Když se to děje opakovaně, tak vás to může zanechat s nízkým sebevědomím a pocitem, že nejste dost dobří.  
Sdílejte sedm věcí, které jsou horší než nevěra i s Vašimi přáteli! Určitě je také překvapí!