Velký Valentýnský horoskop lásky! Býka čeká láska, Kozoroh zažije osudové setkaní!

Každý si svůj Valentýn představuje jinak. Jedná se o svátek všech zamilovaných ale každé znamení zvěrokruhu ho chce strávit trochu jinak. Nezáleží na tom, jestli jste sami, nebo ve vztahu. Každý usiluje o to, aby byl Valentýn speciální a plný romantiky. 

V dnešním článku si ukážeme, co čeká na Valentýna jednotlivá znamení zvěrokruhu. Podívejte se, co vás tento Valentýn čeká a čeho je lepší se raději vyvarovat.

Valentýnský horoskop

 1. Beran
  Můžete se dostat do nepříjemné hádky s dobrým přítelem. Je proto dobré si velmi dobře rozmyslet, co komu řeknete. Možná není tento rok láska vaší prioritou ale to vám nemůže nikdo vyčítat. Soustřeďte se sami na sebe a naučte se mít ráda sebe sama.
 2. Býk
  Na Valentýna vás čeká štěstí a zažijete lásku. Málem jste tento rok, kvůli starostem na Valentýna zapomněli a proto se ponese hlavně v duchu relaxace a odpočinku. 

 3. Blíženci
  Rád byste odjeli na nějaký čas pryč na romantický výlet, bohužel vám to vaše pracovní povinnosti nedovolují. Valentýna byste měli strávit aktivním odpočinkem. Takže si můžete s partnerem zajít na romantickou procházku. 

 4. Rak
  Jestli jste byli dlouho k lidem spíše nedůvěřiví a uzavření, tak je dobré se někomu otevřít. Nebojte se seznamovat s novými lidmi a užijte si tento Valentýn. Pokud jste ve vztahu, tak tento den hlavně zapomeňte na každodenní starosti.

 5. Lev
  Zajděte si ven s přáteli a nezůstávejte doma. Užijete si tento den ať už máte vztah, nebo jste sami. Pokud jdete s partnerem na rande, tak se budete skvěle bavit. Vztah se může tento den posunout na novou úroveň. 

 6. Panna
  Čeká vás velmi vzrušující den. Možná se vám ozve starý známý, na kterého už jste zapomněli. Pokud jste ve vztahu, tak zapomeňte na dokonalost a zaměřte se na lásku.

 7. Váhy
  Láska vás tento příliš nezajímá a raději chcete strávit Valentýna se svou rodinou. Ve svém životě máte teď jiné důležité věci. Tenhle den vám může sloužit k sebereflexi. 

 8. Štír
  Pokud nejste ve vztahu, tak tento den můžete strávit odpočinkem a zajít si na masáž, nebo si koupit nějaký dárek. Jestli jste ve vztahu, tak se vám na Valentýna splní vaše hluboké tužby. Dovolte si být tento den šťastní. 

 9. Střelec 
  I když jste zrovna sami, tak pro vás může být Valentýn krásným dnem. Všechno je tak jak má být. Pokud jste ve vztahu, tak vás čeká romantický den, kdy zapomenete na všechny své starosti.

 10. Kozoroh
  Když přestanete být k lidem, tak moc kritičtí, tak vás tento rok čeká Valentýn plný lásky. Možná vás čeká osudové setkání, ale musíte být otevření. Pokud už vztah máte, tak vypněte telefon a užijte si den s člověkem, kterého máte rádi.

 11. Vodnář
  Samota vám nevadí ale na Valentýna se sami sebe ptáte, proč zrovna po vašem boku nikdo není. Snažte se nad tím nepřemýšlet a strávit den produktivně. Když jste ve vztahu, tak buďte tento den spontánní.

 12. Ryby
  Když zrovna nemáte partnera a trávíte Valentýna sami, tak je to naprosto v pořádku. Musíte si uvědomit, že vaše štěstí je na prvním místě. Určitě se vašem životě brzy objeví někdo nový. Využijte Valentýn k vyléčení starých křivd z minulosti.

Sdílejte valentýnský horoskop znamení zvěrokruhu i s Vašimi přáteli! Určitě je také překvapí!