4 geniální triky na vyčištění celé vaší koupelny! Opět záři čistotou!

Čištění domácnosti může být někdy velmi náročné. Mnohdy používáme drahé čistící prostředky z obchodu a i přesto nedosáhneme takových výsledku, které bychom chtěli. V dnešním článku si ukážeme, že čištění domácnosti může být velmi snadné. 

Představíme si několik geniálních triků na vyčištěné celé vaší koupelny. Díky těmto trikům bude celá koupelna opět zářit čistotou. Navíc ušetříte peníze i čas. Výsledky vás velmi mile překvapí! 

Tipy jak vyčistit koupelnu

 1. Toaleta
  V malé míse s vodou si smícháme lžičku jedlé sody s 1/2 lžičky šťávy z citronů. Velmi důkladně promícháme a hotovou směs naneseme na špinavá místa. Necháme 1 hodinu působit a poté vyčistíme kartáčem. 
 2. Vana
  V míse s 2 litry vody si smícháme 1/2 šálek octa společně s 1 lžící jedlé sody. Velmi důkladně promícháme a s pomocí směsi vyčistíme celou vanu. Necháme 10 minut působit a poté umyjeme vodou. 
 3. Zrcadlo
  Jednoduše smíchejte v rozprašovači ocet společně s jedlou sodu. Naneste na špinavá místa a následně utřete pomocí obyčejné houbičky nebo hadříku. 
 4. Sprchová hlavice
  Do plastového sáčku si nalijeme 100ml octa. Sáček navlíkneme na sprchovou hlavici a uvážeme provázkem. Necháme působit zhruba 1,5 hodiny a poté umyjeme pomocí vody.

Sdílejte tyhle geniální triky na čištěné domácnosti i s Vašimi přáteli! Určitě se jim také budou hodit!