Blíženci jsou nezávislí, neradi mluví o svých pocitech a dokáží se přizpůsobit každé situaci!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a od svého života očekává něco trochu jiného. Někdo má rád dlouhodobé vztahy a někdo zase nemá rád závazky. Jiná znamení zvěrokruhu jsou zase více soustředěná na rodinu a další na svoji kariéru. 

V dnešním článku se společně podíváme na znamení zvěrokruhu Blíženců. Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení zvěrokruhu jsou velmi spolehliví a dokáží naslouchat. Vždy za nimi můžete přijít pro radu a víte, že vám pomohou. Podívejte se na jejich další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Blíženců

 1. Nezávislost
  Lidé narozeni v tomhle znamení se spoléhají hlavně sami na sebe a od druhých nic neočekávají. Mnohdy jim dělá problém říct si druhým lidem o pomoc, protože si myslí, že každý problém zvládnou vyřešit sami.
 2. Nemluví o svých pocitech
  Můžete s nimi vést rozhovor klidně několik hodin ale až později vám dojde, že vám o sobě vlastně nic neřekli. Blíženci velmi neradi mluví o sobě a svých pocitech a i přesto jsou skvělými konverzačními partnery, protože mají velký všeobecný přehled. 
 3. Nesnáší, když si ostatní stěžují
  Můžete se jim svěřit s vašimi problémy ale nikdy se jim nestěžujete, protože Blíženci opravdu nesnáší stížnosti. Lidé narozeni v tomhle znamení chápou, že některé věci jsou složité ale nikdy je nepřistihnete, že by si na něco nebo někoho stěžovali. 
 4. Umí se přizpůsobit
  Berou život takový jaký je a dokáží se přizpůsobit jakékoliv situaci. Pokud je něco trápí, tak to nikdy nedávají najevo a snaží se neustále pomáhat druhým i když se jim zrovna nedaří. Blíženci jsou realisté a  berou život, takový je. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Blíženců i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!