Blíženci jsou úžasní přátele, nad vším moc přemýšlí ale chvíli trvá než vám začnou důvěřovat!

Znamení zvěrokruhu nám někdy dokáží naprosto přesně odhalit osobnost daného člověka. Někdy jsme velmi překvapeni tím, jak moc uvedené vlastnosti sedí na někoho, koho moc dobře známe. V dnešním článku se zaměříme na znamení zvěrokruhu Blíženců. 

Lidé narozeni v tomhle znamení jsou úžasnými přáteli s kterými si máte skoro vždy co říct a i když je nějakou dobu nevidíte, tak víte, že tady pro vás stále jsou. Podívejte se na jejich další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Blíženců

 1. Chvíli trvá, než vám začnou důvěřovat
  Na první pohled mohou působit arogantně a nepřístupně ale to jen do té doby, než vám začnou plně důvěřovat a ukážou vám svojí skutečnou osobnost. Když je lépe poznáte, tak přijdete na to, že jsou míli a přátelští. 
 2. Nad vším moc přemýšlí
  Jsou velmi inteligentní a všechno se snaží vyřešit logickým uvažováním, ale ne vždy se jim to daří. Lidé narozeni v tomhle znamení nad věcmi někdy až moc přemýšlí a hledají problémy tam, kde žádné nejsou. 
 3. Náladovost
  Někdy se o nich říká, že mají rozdvojenou osobnost. V jednu chvíli se s vámi mohou bavit jako s nejlepším přítelem a během chvilky se začít chovat odtažitě a nepřístupně. Ve skutečnosti vždy záleží na tom, jak se k nim chováte vy.  
 4. Nepředvídatelnost
  Předvídat jejich motivy a chovaní je velmi složité a někdy je těžké jim porozumět. Blíženci jsou velmi tajemní a o sobě toho prozradí jen velmi málo i těm nejbližším přátelům. Lidé narozeni v tomhle znamení dokáží skvěle skrývat své pocity. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Blíženců i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!