Blíženci odpouští ale nezapomínají, mají jen několik opravdových přátel a nesnáší lháře!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a od svého života očekává něco trochu jiného. Některá znamení zvěrokruhu se soustředí na budovaní kariéry a jiná znamení zvěrokruhu mají na prvním místě rodinu. V dnešním článku se podívám na znamení zvěrokruhu Blíženců. 

Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení zvěrokruhu jsou velmi otevření novým věcem. Nesnáší každodenní rutinu a rádi zkouší nové věci. Ve svém životě potřebují dobrodružství. Podívejte se na jejich další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Blíženců

 1. Nesnáší lháře
  Lidé narozeni v tomhle znamení nesnáší lháře. Vždy si raději vyslechnou nepříjemnou pravdu. Mají rádi, když s nimi ostatní lidé jednají na rovinu. Jsou velmi dobří v rozpoznávaní lží a proto je lepší jim nelhát. 
 2. Mají jen několik opravdových přátel 
  Blíženci mají opravdu mnoho známých a rádi poznávají nové lidé ale na druhou stranu mají jen několik opravdových přátel, kterým se svěřují se svými problémy. Přátele si velmi pečlivě vybírají a někdy mají na lidi příliš vysoké nároky. 
 3. Odpouští ale nezapomínají
  Lidé narozeni v tomhle znamení v sobě nenosí staré křivdy. Blíženci vám dokáží odpustit ale na vaši zradu pravděpodobně nikdy nezapomenou. Nebudou k vám ale chovat zášť ani se vám nebudou jiným způsobem mstít. 
 4. Někdy potřebují být sami 
  Blíženci někdy potřebují čas o samotě a proto se nedivte, když se vám několik dní neozvou a neodpovídají na vaše zprávy. Blíženci potřebuje ve vztahu prostor a občas si potřebují od všech lidi odpočinout a načerpat novou energii. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení  Blíženců i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!