Býk je spolehlivý, má jen několik opravdových přátel ale dokáže být tvrdohlavý!

Každé znamení zvěrokruhu je něčím výjimečné a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Býka. Lidé narozeni v tomhle znamení dokáží být někdy pěkně tvrdohlaví. 

Na druhou stranu se na ně můžete vždy spolehnout a zůstanou s vámi i během těžkých životních situací. Býk je skvělým přítelem, který vám bude vždy loajální. Podívejte se na jeho další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Býka

 1. Nechává za sebe mluvit činy
  Býk je člověk, který toho moc nenamluví, protože za sebe raději nechává mluvit své činy. Lidé narození v tomhle znamení nikdy nedávají plané sliby a jejich slovo má váhu, protože víte, že vždy dodrží, co vám slíbili. 
 2. Má rád klid 
  Lidé narozeni v tomhle znamení mají rádi svůj vlastní klid a když je vyrušíte, tak se dokáží pořádně naštvat. Býk sám hádky nevyhledává ale když už se rozzlobí, tak se nemá smysl s ním hádat a je mnohem lepší počkat, než vychladne. 
 3. Má jen několik opravdových přátel 
  Býk má opravdu mnoho známých ale jen několik opravdových přátel, kterým  naprosto důvěřuje. Lidé narozeni v tomhle znamení si pečlivě vybírají, komu svěří svoji důvěru. Někdy mají na lidi až příliš vysoké nároky. 
 4. Nikdy se ho nesnažte změnit 
  Býk je člověk, který dokáže být někdy velmi tvrdohlavý a změnit jeho názor je téměř nemožný. Nikdy mu neříkejte, co by měl dělat a nic mu nepřikazujte, protože ve většině případů udělá přesný opak. Býk se musí chtít změnit sám. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Býka i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!