Lev dokáže odpustit, je starostlivý ale také velmi tvrdohlavý!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné. Všichni očekáváme do života něco jiného. Nikdo z nás není dokonalý a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Lva

Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení zvěrokruhu jsou velmi sebevědomí a vědí, co od svého života chtějí. Mnohdy je jejich sebevědomí tak vysoké, že si ho mnoho lidí plete s arogancí. Podívejte se na jejich další vlastnosti.

Vlastnosti znamení Lva

 1. Odpouští
  Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Lva dokáží odpustit a dát vám druhou šanci. Získat si zpátky jejich důvěru není nemožné ale velmi složité a k tomu, aby vám doopravdy odpustili potřebují čas.
 2. Starostlivost 
  Pro Lva je jeho rodina na prvním místě a je ochoten pro ni udělat vážně cokoliv. Rád dává svým blízkým drahé dárky a rozmazluje je. Na přátelích a rodině mu velmi záleží a vždy je připraven jim pomoci.
 3. Dokáže se rozzlobit 
  Lev může být celoživotním přítelem ale také celoživotním nepřítelem. Lidé narozeni v tomhle znamení se k vám budou chovat podle toho, jak se budete chovat vy k nim. Lev je člověk, kterého za nepřítele určitě mít nechcete.
 4. Tvrdohlavost 
  Lev je velmi sebevědomí a někomu může jeho chovaní připomínat aroganci. Málokdy si nechá od ostatních lidi poradit a vždy si tvrdohlavě prosazuje svůj vlastní názor, dokáže se však ze svých chyb poučit. Přiznat svou chybu před ostatními je pro něj ale velmi složité.

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Lva i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!