Lev je extrovert, má velmi vysoké sebevědomí ale dokáže být pěkně tvrdohlavý!

Znamení zvěrokruhu Lva patří k těm nejsilnějším znamením. Lev je člověk ,který je opravdu velmi sebevědomí a vždy od sebe očekává jen to nejlepší. Někdy mohou lidé jeho sebevědomí považovat za aroganci ale Lev nemá potřebu se nad nikým povyšovat. 

Lidé narozeni v tomhle znamení pouze velmi dobře znají svou hodnotu a vědí, že když něco chtějí a budou tvrdě pracovat, tak toho také dosáhnou. Podívejte se na jejich další vlastnosti a možná v nich poznáte, někoho z vašeho okolí. 

Vlastnosti znamení Lva

 1. Extrovert
  Lev se mezi lidmi cítí dobře a dokáže s každým najít společnou řeč. Lidé narozeni ve znamení Lva jsou velmi dobří v navazovaní nových kontaktů, protože nemají problém se s lidmi bavit opravdu o čemkoliv. 
 2. Romantik
  Pokud vás má Lev opravdu rád, tak se to nebojí dávat najevo. Každý den vám bude připomínat, že vás má pořád stejně rád, jako na začátku vašeho vztahu. Vztah s lidmi narozenými v tomhle znamení vám nikdy nezevšední.  
 3. Tvrdohlavost
  Lev je člověk, který je opravdu velmi tvrdohlavý a jen málokdy si nechá od ostatních poradit. Tahle jeho vlastnost se mu ale velmi hodí v pracovním životě, protože si jde vždy tvrdohlavě za svými cíli. Lev je přirozený lídr. 
 4. Štědrost
  Lidem narozeným v tomhle znamení dělá největší radost, když mohou někoho učinit šťastným. Rádi dávají svým blízkým drahé dárky a většinou jen tak bezdůvodně. Pokud vám Lev něco slíbí, tak to také dodrží, protože jeho slovo má váhu. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Lva i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!