Lev je spolehlivý, upřímný a záleží mu na vašem štěstí!

Znamení zvěrokruhu nám někdy dokáží naprosto přesně odhalit osobnost daného člověka. Někdy můžeme být velmi mile překvapeni tím, jak moc uvedené vlastnosti sedí na člověka, kterého moc dobře znám. Lev je člověk, který je velmi sebevědomý. 

Lidé si mnohdy pletou jeho sebevědomí s aroganci a myslí si o něm, že je namyšlený. Lev ale patří k lidem, kteří se věří během každé situace a naopak mnohdy lidem pomáhá a vždy mu záleží na tom, aby byli šťastní. 

Vlastnosti znamení Lva

 1. Spolehlivost
  Patří k těm nejvíce spolehlivým znamením zvěrokruhu a když vám něco slíbí, tak to také dodrží. Lev je člověk, který nikdy nedává plané sliby a jeho slova mají váhu. K lidem narozeným v tomhle znamení si vždy můžete přijít pro pomoc, protože víte, že vás nikdy nezklamou. 
 2. Záleží mu vašem štěstí
  Lidé narozeni ve znamení Lva jsou velmi empatičtí a záleží jim na tom, aby byli jejich blízcí vždy šťastní a spokojení Lev je velmi štědrý a rád dává lidem drahé dárky. Někdy může působit arogantně ale když ho lépe poznáte, tak přijdete na to, že je velmi dobrosrdečný. 
 3. Upřímnost
  Lev vám vždy řekne pravdu, i když se vám nemusí líbit a možná se po ní na nějaký čas urazíte. Lidem narozeným v tomhle znamení je jednou co si o nich budou lidé myslet a proto se nebojí říkat i nepříjemnou pravdu. Lev je člověk, který vždy řekne, co má na srdci. 
 4. Přítel na celý život
  Lidé narozeni v tomhle znamení zvěrokruhu se mohou stát vašimi nejlepšími přáteli a přátelství s nimi může trvat celý život. Lev má opravdu mnoho přátel, protože mu nedělá problém seznamovaní se s novými lidmi. Když mu ale budete lhát, nebo ho jiným způsobem zradíte, tak získáte celoživotního nepřítele. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení  Lva i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!