Lev má velké charisma, miluje svoji rodinu ale také hodně žárlí!

Každý z nás je jiný a od života očekává něco trochu jiného. Znamená zvěrokruhu nám často velmi přesně ukazují vlastnosti lidi z našeho okolí. Pomáhají nám také pochopit, proč se někteří lidé chovají, tak jak se chovají.

V dnešním článku se společně zaměříme na znamení zvěrokruhu Lva. Lide narozeni v tomto znamení jsou velice sebevědomí a vědí, co od svého života chtějí. Na druhou stranu dokáží být pěkně žárliví. Podívejte se na jejich další vlastnosti a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Znamení zvěrokruhu Lva

 1. Charisma
  Lev je velmi charismatický a dokáže získat lidi na svoji stranu. Mezi lidmi bývá velice oblíbený,. Má opravdu velmi vysoké sebevědomí.  Dělá mu dobře, když je středem pozornosti. Lev je díky svému charisma schopen okouzlit téměř každého.
 2. Žárlivost
  Sám je velmi rád, když o něj opačné pohlaví projevuje zájem. Na druhou stranu, když někdo projeví zájem o vás, tak se dokáže pořádně naštvat. Bývá velmi podezřívavý a někdy stačí opravdová maličkost, aby začal žárlit.
 3. Nemá trpělivost
  Lev potřebuje mít všechno hned a není zvyklý na cokoliv čekat a proto dokáže být velmi podrážděný, když někdo přijde pozdě. Ve svém životě není zvyklý ztrácet čas a když něco chce, tak si za tím tvrdě jde. Na druhou stranu nedokáže odpočívat a často až příliš pracuje.
 4. Rád pečuje o své blízké
  Rodina je pro něj na první místě a je schopen pro ni udělat opravdu cokoliv. Často svým blízkým dává drahé dárky a bere je na luxusní dovolené. Dělá mu dobře, když muže dělat radost druhým.

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení zvěrokruhu Lva i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!