Lidé ve znamení Raka mají dobré srdce, nikdy vás nepodrazí ale jsou velmi podezřívaví!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné. Někdo rád vyhledává společnost lidi a někdo raději tráví čas o samotě. Znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme má určitě charakteristické vlastnosti, které ho výrazné odlišují od ostatních znamení. 

V dnešním článku se zaměříme na znamení zvěrokruhu Raka. Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení zvěrokruhu jsou velmi citliví a často si některé věci berou až příliš osobně. Jsou to ale skvělí přátele na které se můžete spolehnout. 

Vlastnosti znamení Raka

 1. Nikdy vás nepodrazí
  Jejich slova mají váhu a vy víte, že se na ně můžete spolehnout i během těch nejtěžších okamžiků vašeho života. Rak je opravdový přítel, který vám nikdy nebude lhát a vždy k vám bude naprosto upřímný. 
 2. Mají dobré srdce
  Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi empatičtí a soucítí s druhými lidmi. Nejsou však naivní a vědí, že na světě nejsou jenom dobří lidí a dokáží rozlišit, zda-li to s nimi člověk myslí dobré a nebo jim lže. 
 3. Podezřívavost 
  Mají velmi silnou intuici a všímají si věcí, které ostatní lidé nemusí na první pohled postřehnout. Tahle vlastnost jim dává ohromnou výhodu oproti ostatním znamením ale na druhou stranu se někdy mohou stát velmi podezřívaví a domýšlet si věci, které vůbec nejsou pravdivé. 
 4. Velmi špatně snáší kritiku
  I když to nemusí dávat najevo, tak se jich velmi dotýká, když jim někdo řekne něco nepříjemného. Lidé narozeni ve znamení Raka velmi špatně snáší, když je někdo kritizuje ale jen málokdy to řeknou nahlas, když jsou naštvaní, tak to na nich většinou ani nepoznáte, protože dokáže skrývat své emoce. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Raka i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!