Lidé ve znamení Raka mají jen několik opravdových přátel, umí naslouchat ale jsou velmi náladoví!

Každé znamení zvěrokruhu je něčím výjimečné a všichni máme nějaké negativní i pozitivní vlastnosti. Nikdo z nás není bezchybný a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Raka. 

Lidé, kteří se narodili ve znamení Raka jsou velmi citliví, i když to nemusí dávat na první pohled najevo. Mnohdy chvíli trvá, než vám začnou plně důvěřovat a ukážou vám svoji pravou osobnost. Podívejte se na jejich další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Raka

 1. Moc toho o sobě neprozradí
  Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Raka, toho o sobě moc neprozradí a svěřují se jen svým nejbližším přátelům a rodině. Rak je člověk, který si velmi pečlivě vybírá, komu svěří svoji důvěru a když ho poznáte, tak chvíli trvá než vám začne věřit. 
 2. Umí naslouchat
  Je to člověk, který vás nikdy za nebude odsuzovat a vždy vás vyslechne. Nemusí s vámi ve všem souhlasit ale i přesto si váš názor poslechne. Rak patří ke znamením, která mají velmi silnou intuici a dokáží poznat, na co právě myslíte. 
 3. Náladovost
  Lidé narozeni v tomhle znamení zvěrokruhu jsou bohužel často velmi náladoví a jejich nálada se mění během několika málo minut. Mnohdy se velmi snadno urazí a některé věci si berou až příliš osobně. 
 4. Má jen několik opravdových přátel
  Rak má opravdu mnoho známých a nedělá mu problém se seznamovat ale svou skutečnou osobnost ukazuje jen vybraným lidem a pečlivě si vybírá, koho vpustí do svého života. Lidé narozeni v tomhle znamení mají jen několik opravdových přátel. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Raka i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!