Lidé ve znamení Štíra mají velké charisma, jsou upřímní ale velmi snadno se naštvou!

Znamení zvěrokruhu nám někdy dokáží naprosto přesně odhalit povahu daného člověka. Někdy jsme mile překvapeni tím, jak moc uvedené vlastnosti sedí na člověka, kterého moc dobře známe. V dnešním článku si představíme znamení zvěrokruhu Štíra. 

Lidé narozeni v tomhle znamení mají často mezi lidmi špatnou pověst. Štír může někdy být pomstychtiví a žárliví ale nad druhou stranu je velmi spolehlivý a vždy k vám bude upřímný. Podívejte se na jeho další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Štíra

 1. Sebevědomí
  Štír je člověk, který o sobe skoro nikdy nepochybuje. Má velké sebevědomí a věří si ve všech životních situacích. Lidé narozeni v tomhle znamení mají velké charisma, kterým vás dokáží okouzlit a  získat na svoji stranu. 
 2. Upřímnost
  Lidé narozeni ve znamení Štíra jsou velmi upřímný a vždy vám řeknou pravdu, i když se vám nemusí líbit. Štír se nebojí říct lidem nepříjemnou pravdu, protože je mu jedno, co si oněm ostatní pomyslí a to z něj dělá skvělého přítele. 
 3. Snadno se naštve 
  Štír je někdy velmi náladový a jeho chovaní se může změnit během několika minut. Někdy stačí chvilka a stane se z něj úplně jiný člověk. Štír se dokáže velmi snadno naštvat i kvůli naprosté maličkosti. Většinou ale velmi rychle vychladne a jeho špatná nálada netrvá dlouho. 
 4. Nerad se hádá 
  Lidé narozeni ve znamení Štíra nemají i přes svoji prchlivost rádi hádky. Vždy se snaží hádkám vyhýbat a později jich litují. Problémy se vždy snaží řešit s klidem ale ne vždy se jim to podaří. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení  Štíra i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!