Lide ve znamení Váhy nikdy nelžou, mají velké charisma ale někdy jsou až moc upřímní!

Každé znamení zvěrokruhu je něčím výjimečné a má určitě vlastnosti, které ho odlišují od ostatních znamení zvěrokruhu a jinak tomu není ani u znamení, které si dnes společně představíme.

Jedná se o znamení Váhy. Jsou velmi všímaví a dokáží rozpoznat pocity druhých lidí. Velmi jim také záleží na tom, co si lidé myslí. Na druhou stranu jsou upřímní a nevadí jím, říct lidem nepříjemné věci.

Vlastnosti znamení zvěrokruhu Váhy

 1. Nikdy nelžou
  Lido narozeni v tomhle znamení nesnáší lež. Sami ve všech situacích říkají pravdu a jsou velmi upřímní. Nebojí si říkat i nepříjemnou pravdu.
 2. Dokáží poznat, co si myslíte
  Váhy dokáží skvěle odhadnout, co máte právě na mysli. Jsou skvělí v rozpoznávaní pocitů druhých lidí a to jim poskytuje velkou výhodu. Umí dokonale rozpoznat lež, takže nemá smysl jim lhát.
 3. Inteligence
  Jsou velmi inteligentní a celý svůj život mají velmi důkladně naplánovaný. Umí také velmi dobře nakládat s časem. Ve svém životě si stanovují velké cíle.
 4. Nesobečtí
  Na někoho mohou působit arogantně ale opak je pravdou. Lide ve znamení Váhy jsou velmi obětaví a sami nesnáší sobecké lidi, kteří myslí jenom na sebe.
 5. Charisma
  Mají skvělé komunikační dovednosti a vědí se domluvit opravdu s každým. Mají velké charisma, díky kterému dokážou lidi okouzlit a získat je na svoji stranu.

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Váhy i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!