Prádlo ještě nikdy nebylo takhle zářivě bílé! Osvědčený trik na bělení prádla!

Bělení prádla může někdy být velice náročné. Mnohdy nepomáhají ani drahá bělidla ze supermarketu. V dnešním článku si společně představíme velice jednoduchý nápady jak prádlo vybělit jen , které už určitě máte dávno doma. 

Celý postup je velice jednoduchý a zabere vám velmi málo času. Výsledky kterých s těmito geniálními nápady dosáhnete vás jistě velmi mile překvapí! Prádlo bude opět krásně zářivě bílé!  

Tipy na bělení prádla

  1. Jedlá soda
    Připravíme si středně velkou nádobu se zhruba 3,5 litry vody a nasypeme do ní 1 hrnek jedlé sody. Celou směs velice důkladně promícháme a namočíme do ní špinavé prádlo. Necháme působit asi 1,5 hodiny, poté prádlo vypereme běžným způsobem.

  2. Aspirin
    Může posloužit jaké skvělé bělidlo. Do kýblu s vodou přidejte asi 4 tablety a poté celou směs promíchejte. Poté přidejte špinavé prádlo a nechtě asi 30 minut působit. Prádlo opět vypereme běžným způsobem. 
  3. Peroxid vodíku 
    Do kýblu s vodou přidáme 1 lžíci peroxidu vodíku a směs promícháme. Špinavé prádlo do směsi namočíme a necháme zhruba 1 hodinu působit. Prádlo pak vypereme, tak jak jsme zvyklý. 

Sdílejte tyhle geniální triky na bělení prádla i s Vašimi přáteli! Určitě se jim také budou hodit!