Rak je citlivý, náladový ale vždy se na něj můžete spolehnout!

Znamení zvěrokruhu nám někdy přesně odhalí povahu daného člověka. Někdy jsme velmi překvapeni tím, jak moc uvedené vlastnosti sedí na člověka, kterého moc dobře známe. V dnešním článku se podíváme na znamení zvěrokruhu Raka. 

Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení zvěrokruhu jsou velmi tajemní a často toho o sobě moc neprozradí. Mají dobré srdce a jsou velmi empatičtí, bohužel jsou ale také velmi náladoví a někdy se nechají unést vlastními emocemi. 

Vlastnosti znamení Raka

 1. Přítel na celý život
  Jsou velmi spolehliví a i když se jim v životě nedaří a necítí se příliš dobře, tak vám vždy pomohou. Jsou to lidé, kteří tu pro vás budou i během složitých životních situací. Rak je člověk, který je přítelem na celý život. 
 2. Přátele si pečlivě vybírá 
  U Raka chvíli trvá, než se vám otevře a ukáže vám svojí pravou osobnost. Lidé narozeni v tomhle znamení nemají příliš mnoho přátel, protože si své přátele velmi pečlivě vybírají. Za přátele považují jen lidi ze svého nejbližšího okolí. 
 3. Odpouští ale nezapomíná
  Rak se snaží být k lidem milý ale když ho zradíte, tak vám to nikdy nezapomene. Lidé narozeni v tomhle znamení vám sice mohou odpustit ale vás vztah už nikdy nebude takový, jako předtím. Rak vám už nikdy nebude plně důvěřovat, protože na křivdy z minulosti nikdy nezapomíná. 
 4. Náladovost
  Jsou velmi citliví a každý změna se jich velmi dotýká. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi náladoví. Jeden den mohou být radostní a plný optimismu a druhý den jsou smutní a pesimističtí. Nikdy mu ale jeho náladu nevyčítejte a dejte mu prostor. Rak někdy potřebuje chvíli čas o samotě, aby načerpal novou energii. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Raka i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!