Rak je náladový, nezapomíná na staré křivdy ale nikdy vás nezklame!

Znamení zvěrokruhu nám někdy dokáží naprosto přesně odhalit vlastnosti daného člověka. Někdy jsme velmi mile překvapení tím, jak moc uvedené vlastnosti sedí na člověka z našeho okolí. Nikdo z nás ale není dokonalý a ne všechny vlastnosti, které máme jsou pozitivní.

V dnešním článku si představíme znamení zvěrokruhu Raka. Lidé narozeni v tomhle znamení mají problém se otevřít ostatním a ukázat jim svoji pravdou tvář, když je ale lépe poznáte, tak přijdete na to, že jsou to vlastně úžasní lidé.

Vlastnosti znamení Vodnáře

 1. Tajemství
  Rak je člověk, který na ostatní může působit velmi tajemně. Lidé narozeni v tomhle znamení toho o sobě příliš mnoho neprozradí a svěřují se jen svým nejbližším přátelům, které si velmi pečlivě vybírají.
 2. Nezklamou vás
  Když vás vpustí do svého života, tak získáte úžasného přítele, který vás nikdy nezklame a můžete se na něj spolehnout i během těch nejtěžších životních situací. Lidé ve znamení Raka patří k těm nejlepším přátelům.
 3. Náladovost 
  Jednou z jejich negativních vlastnosti je náladovost. Jejich rozpoložení se může změnit během chvilky. Někdy stačí jedna nevinná poznámka a stane se z něj úplně jiný člověk.
 4. Nezapomíná
  Všechny křivdy si velmi dobře pamatuje. Rak to možná nemusí dát najevo ale uvnitř moc dobře ví, kdo mu pomohl a kdo ho zradil. Rak může říct, že vám odpouští ale vztah s ním už nikdy nebude takový jako předtím.

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Raka i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!