Štír je empatický, má velké charisma ale skrývá svou pravou osobnost!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a má negativní i pozitivní vlastnosti a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Štíra.

Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení jsou často lidmi považováni za manipulátory a velmi pomstychtivé lidí. V mnoha případech tomu tak ale vůbec není a Štír je skvělým přítelem na kterého se můžete vždy spolehnout. Podívejte se na další vlastnosti lidi narozených v tomto znamení.

Vlastnosti znamení Štíra

 1. Empatie
  Může na lidi působit arogantně a namyšleně ale opak je pravdou. Štír je velmi empatický člověk, bohužel to však nedokáže dát pořádně najevo a lidé ho tak mohou považovat za chladného ale Štír s lidmi soucítí a chce, aby byli šťastní.
 2. Charisma
  Je velmi sebevědomý a příliš ho nezajímá, co si ostatní lidé myslí. Dokáží na lidi zapůsobit svým přirozeným kouzlem osobnosti. Někteří lidé narozeni v tomhle znamení své charisma využívají k manipulaci ostatních.
 3. Skrývá svou pravou osobnost
  Štír jen málokdy dává najevo své emoce a lidé často nevědí, co si o něm mají myslet. Svou pravou osobnost ukáže jen těm, kterým opravdu důvěřuje. Štír má velký problém s důvěrou, protože ho lidé v minulosti zradili.
 4. Neboj se říkat nepříjemnou pravdu
  Lidé narozeni v tomhle znamení s vámi vždy budou jednat upřímně. Nebojí se vám říct nepříjemné věci. Vždy to ale s vámi myslí dobře a chtějí, abyste byli šťastní.

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Štíra i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!