Štír je spolehlivý, dokáže skrývat své emoce ale má na lidi příliš vysoké nároky!

Znamení zvěrokruhu nám někdy dokážou přesně odhalit povahu daného člověka. Můžeme být velmi překvapení tím, jak moc uvedené vlastnosti sedí na člověka, kterého moc dobře známe. V dnešním článku se podíváme na znamení zvěrokruhu Štíra. 

Lidé narozeni v tomhle znamení mají mnohdy mezi lidmi špatnou pověst. Štír bývá často považován za manipulativního či žárlivého. Někdy tomu tak být může ale na druhou stranu dokáže Štír být skvělým přítelem na kterého se může spolehnout. Podívejte se na jeho další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Štíra

 1. Můžete se na ně spolehnout
  Štír je opravdový přítel, který to nemusí vždy dávat najevo ale když se objeví nějaký problém, tak je vždy připravený vám pomoci. Lidé narození v tomhle znamení jsou velmi spolehliví a když vám něco slíbí, tak to také dodrží. 
 2. Dokáží skrývat své emoce
  Mají velké charisma a můžete se s nimi bavit i několik hodin ale po chvilce přijdete na to, že o nich vlastně nic nevíte. Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Štíra jsou skvělý ve skrývaní svých emocí a jen málokdy víte, co si právě myslí. 
 3. Nikdy jim nelžete
  Štír je člověk, který je skvělý v analýze lidského chovaní a často dokáže poznat, když někdo lže. Může se stát vaším nejlepším přítelem, nebo tím největším nepřítelem a všechno závisí jen na tom, jak k němu budete přistupovat. 
 4. Kladou na sebe vysoké nároky 
  Všechno dělá naplno a vždy se snaží odvést, co možná nejlepší možný výkon. Nespokojí se s málem a vždy chtějí víc. Vysoké nároky kladou nejen na sebe ale i na ostatní lidi. Mají velmi malou trpělivost a netolerují lidem jejich chyby. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Štíra i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!