Štír je spolehlivý, má smysl pro humor ale nikdy mu nesmíte lhát!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné. Některá znamení zvěrokruhu jsou mezi lidmi více oblíbená než jiná. Znamení Štíra mezi lidmi příliš oblíbené není. Mnohdy má reputaci  manipulátora a člověka, která má potřebu se za každou maličkost mstít.

V dnešním článku si ale ukážeme, že tomu tak vždy být nemusí. Štír dokáže být spolehlivý a můžete mu svěřit svá tajemství, protože víte, že jsou u něj v bezpečí. Nikdy mu však nesmíte lhát nebo ho jiným způsobem zradit. V takovém případě se pomstychtivým opravdu stane.

Vlastnosti znamení Štíra

 1. Vždy vám pomůže
  Štír je přítel na kterého se může spolehnout. Vždy tu pro vás bude a nikdy vás neopustí. To samé však očekává od vás a pokud se tak nestane, nebo pojme podezření, že jste zradili jeho důvěru, tak se změní ve velmi nepříjemného člověka.
 2. Pracovitost
  Lide narozeni ve znamení Štíra všechno dělají na sto procent a pokaždé se snaží odvést co možná nejlepší výkon. Kladou na sebe i ostatní velmi vysoké nároky, které jsou někdy až nesplnitelné. Štír má stanovené vysoké cíle a v pracovním životě se mu velmi daří.
 3. Jsou rádi o samotě
  Štír někdy potřebuje čas o samotě. Nedivte se, když se vám několik dnů neozve. Není to proto, že byste ho naštvali. Lide narozeni v tomhle znamení jen někdy potřebují načerpat novou energii a od všeho si odpočinout.
 4. Nikdy mu nelžete
  Dokáže velmi obstojně poznat, jestli mu někdo lže. Má velmi vyvinutou intuici a podle vašeho chovaní rozpozná, jestli říkáte pravdu nebo ne. Pokud přijde na to, že jste mu lhali, tak dokáže být velmi pomstychtiví a mnohdy se nechá unést vlastními emocemi. Jakmile jednou zradíte jeho důvěru, tak už není možné ji získat zpět.

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Štíra i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!