Tohle jsou vlastnosti znamení zvěrokruhu Berana! Věrný, upřímný ale velmi snadno se naštve!

Znamení zvěrokruhu nám někdy přesně odhalují osobnost daného člověka. Někdy jsme velmi překvapeni tím, jak moc uvedené vlastnosti sedí a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes představíme.

Jedná se o znamení zvěrokruhu Berana! Tohle znamení je velmi tvrdohlavé a nenechá si nic vysvětlit. Na druhou stranu je také skvělým přítelem, který vám vždy pomůže.

Charakteristika Berana

 1. Snadno se rozzlobí
  Beran je člověk, který si nenechá nic líbit a vždy řekne, co si myslí. Když ho někdo naštve, tak se to nebojí dát najevo. Někdy ho může naštvat i naprosto maličkost.
 2. Přítel na celý život
  Patří mezi nejvěrnější znamení zvěrokruhu a jakmile získáte jeho důvěru, tak jste zároveň získali přátelství na celý život. Beran k vám navíc bude vždy upřímný.
 3. ¨Optimista 
  Snaží se ve všem hledat jen to dobré a i když se to nemusí na první pohled, tak je Beran životní optimista, který věří, že všechno nakonec dobře dopadne.
 4. Rodina na prvním místě
  Beran patří mezi znamení zvěrokruhu pro která je rodina na první místě. Pro svoji rodinu je ochoten obětovat opravdu cokoliv.
 5. Sebedůvěra
  Velmi si věří a lidé si často jeho sebedůvěru pletou s aroganci. Beran je uvnitř ale velmi skromný.
 6. Charisma
  Beran je přirozený lídr a lidé ho následují. Má opravdu velké charisma, díky kterému si dokáže získat ostatní na svoji stranu.

Sdílejte charakteristiku lidí ve znamení Berana i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!