Váhy jsou realisté, vyhýbají se hádkám a mají velké charisma!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a má určitě vlastnosti, díky kterým se odlišuje od ostatních znamení zvěrokruhu. Žádný člověk není dokonalý a každý máme nějaké negativní i pozitivní vlastnosti a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Váhy. 

Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení jsou velmi čestní a ve svém životě vyhledávají dlouhodobé vztahy. Někdy mohou jednat předvídatelně ale i přesto mají velké charisma, kterým vás dokáží okouzlit. Podívejte se na jejich další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Váhy

 1. Vyhýbají se hádkám
  Lidé narozeni v tomhle znamení se mnohdy vyhýbají hádkám. Váhy se za každou cenu snaží vyhnout konfliktu a raději odejdou a nechají vás vychladnout, než aby se s vámi hádali. Nikdy se s vámi nebudou hádat kvůli maličkostem. 
 2. Realisté
  Váhy jsou realisté a vždy se svět snaží vidět takový jaký doopravdy je. Nikdy vám nebudou pochlebovat a vždy vám řeknou pravdu i když se vám nemusí líbit ale po čase přijdete na to, že to s vámi jako jedni z mála mysleli dobře. 
 3. Nemají rádi sobce
  Lidé narozeni ve znamení Váhy nesnáší sobecké chovaní. Oni sami se snaží vždy myslet na druhé a nechápou, jak někdo může myslet jenom sám na sebe. Také nesnáší faleš a přetvářku. Rodina je pro ně velmi důležitá. 
 4. Charisma
  Váhy mají opravdu velké charisma, kterým si vás dokáží získat na svoji stranu. Můžete se nimi bavit opravdu o čemkoliv, protože mají velký všeobecný přehled. Jsou rádi ve společnosti a nedělá jim problém se seznamovat s novými lidmi.  

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení  Váhy i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!