Vodnář je skvělý přítel ale také samotář, který je lidmi často nepochopený!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné. Některé vlastnosti mohou být negativní a jiné zase pozitivní, protože nikdo z nás není dokonalý a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. 

Jedná se o znamení zvěrokruhu Vodnáře. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou spolehliví, upřímní ale lidmi často nepochopení. Podívejte se na jejich další vlastnosti a možná v nich poznáte, někoho z vašeho okolí.

Vlastnosti znamení Vodnáře

 1. Inteligence
  Mají opravdu velký přehled a můžete se s nimi bavit téměř o čemkoliv. Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou velmi přemýšliví, rádi čtou. učí se novým věcem a jsou skvěli v řešení složitých problémů.
 2. Přítel na celý život
  Vodnář je člověk, který vás nikdy nezklame a vždy vám pomůže. Za svou pomoc od vás nic neočekává. Lide narozeni v tomhle znamení jsou opravdovými přáteli. V jejich přítomnosti se cítíte dobře a víte, že můžete být sami sebou, protože vás nikdy nebudou soudit.
 3. Komplikovaná osobnost
  Lidmi bývá Vodnář často nepochopený, protože se nesnaží být jako ostatní a je mu jedno co si lidé myslí. Žije podle svých vlastních pravidel. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou samotáři a ke štěstí nikoho nepotřebují.
 4. Ve vztahu potřebují prostor
  Vodnář je člověk, který nemá rád, když mu někdo říká co by měl dělat. Ve vztahu potřebuje prostor a někdy je rád sám. Vodnáři o samotě čerpají nové síly, takže když se vám celý den neozvou, tak jen potřebují nějaký čas o samotě.

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Vodnáře i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!