Vodnář je velmi inteligentní, nezávislý a nedokáže se přetvařovat!

Znamení zvěrokruhu nám někdy dokážou naprosto přesně odhalit osobnost daného člověka a jinak tomu není u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Vodnáře. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou lidmi bohužel mnohdy nepochopení. 

Vodnář je člověk, který má rád samotu a ke štěstí nepotřebuje druhé lidi. Je mu také jedno, co si o něm budou ostatní lidé myslet. Podívejte se na jeho další vlastnosti a možná v nich poznáte někoho z vašeho života.  

Vlastnosti znamení Vodnáře

 1. Nezávislost
  Vodnář patří k lidem, který jsou velmi nezávislí a jen málokdy si řeknou o pomoc. Myslí si, že všechno zvládnou sami Nikdy se nikomu nedoprošují a svůj život mají zařízený přesně podle sebe. 
 2. Jednají racionálně
  Jsou velmi praktičtí a vždy se snaží k problémům přistupovat s chladnou hlavou. Jen málokdy se stane, že by je něco rozhodilo a oni ztratili kontrolu nad svými emocemi. Vodnář patří k lidem, kteří přijímají život takový jaký je. 
 3. Inteligence
  Patří k nejchytřejším znamením zvěrokruhu a lidé k nim mnohdy chodí pro radu, protože vědí, že jim vždy poskytnou nový úhel pohledu. Mají velký všeobecný přehled a můžete se s nimi bavit opravdu o čemkoliv.
 4. Neumí se přetvařovat
  Lidé narozeni v tomhle znamení se nedokážou před lidmi přetvařovat vždy řeknou, co si doopravdy myslí a mnohdy se tak dostávají do zbytečných konfliktů. Vodnář nesnáší faleš a vždy vám raději řekne nepříjemnou pravdu.  

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Vodnáře i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!