Vodnář je věrný, empatický a své přátele si velmi pečlivě vybírá!

Každé znamení zvěrokruhu je něčím výjimečné a jinak tomu není ani u znamení, které si dnes představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Vodnáře. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi přemýšliví a nad věcmi uvažují do hloubky. 

Lidem narozeným ve znamení zvěrokruhu Vodnáře nevadí samota a někdy i čas o samotě sami dobrovolně vyhledávají. Navíc jsou velmi loajální a máte jistotu, že vás nikdy nezradí. Podívejte se na jejich další vlastnosti. 

Vlastnosti znamení Vodnáře

 1. Nesoudí vás
  Lidé ve znamení Vodnáře vás vždy budou brát takového jaký jste a  nikdy vám nebudou vyčítat vaše chyby a snaží se vás nějakým způsobem změnit, protože sami vědí, jak moc nepříjemné to pro člověka je. 
 2. Empatie
  Vodnář vás chápe a vždy s vámi soucítí a právě proto je tak skvělý k diskutovaní o složitých životních situacích. Dokáže vás vyslechnou a nebude vám dávat nevžádané rády. Vodnář je opravdový přítel, který tu pro vás bude v těžkých situacích. 
 3. Snílci
  Vodnář je člověk, která má opravdu velmi bujnou představivost. Ve svém životě má velké sny, kterých by chtěl dosáhnout a tvrdě na nich pracuje. O svých snech ale velmi neradi mluví. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi kreativní a svou fantazii využívají i v pracovním životě. 
 4. Věrnost
  Lidé narozeni v tomhle znamení jsou věrní ke svým přátelům i partnerům. Můžete se jim svěřit, protože víte že vaše největší tajemství jsou u nich v bezpečí. To samé ale Vodnář očekává i od vás. Vodnář si své přátele velmi pečlivě vybírá. 

 

Sdílejte vlastnosti lidi ve znamení Vodnáře i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!