10 překvapivých důvodů, proč je Býk tím nejlepším partnerem pro život!

Každé znamení Zvěrokruhu je jedinečné a zvláštní. Ale Býka lze snadno identifikovat, protože má několik vlastních velmi osobitých rysů. Je přímo skvělé mít jej za celoživotního partnera. Znáte někoho, kdo je věrný, štědrý, ambiciózní a smyslný? Pokud ano, pak je to jistě Býk.

Pojďme se podívat na 10 typických vlastností Býka, které jsou Vám jistě povědomé. Uvidíte, že je opravdu ideálním partnerem pro život.

Tipy na využít octa při praní

 1. Býci milují ticho
  Býci se nezačnou hádat kvůli nějaké maličkosti a jsou velmi zřídka zapojeni do sporů. Protože oni jsou schopni udržet klidný postoj, za všech okolností. Nejsou hysteričtí. Vyzařuje z nich spolehlivost a klid.
 2. Býci jsou věrní společníci
  Býci upřednostňují trvalé a dlouhodobé vztahy. Jsou trochu staromódní a dobrodružství na jednu noc není pro ně. Pečlivě vybírají svého partnera a vzájemně komunikují jen tehdy, když jsou si opravdu jistí, že tento vztah bude trvat. Vybírají si pouze partnery, s nimiž dlouhodobě plánují budoucnost. Oni jsou vždy věrní, nikdy nechodí na zálety.
 3. Býci jsou zábavní
  S partnerem narozeným v Býku se nikdy nemůžete nudit. Jsou aktivní a vždy připraveni vyzkoušet něco nového. Obecně jsou Býci sentimentální, rádi se baví a jejich láska je naplňující.
 4. Býci jsou vytrvalí a pevní
  Pokud Býk o něco bojuje, nic ho nezastaví. Snaží se i navzdory problémům. Vždycky najde něco, co jej motivuje, je to jednoduše typ bojovníka. Mantra býků „udržujte klid a pokračujte“. Býci se tvrdohlavě ženou k jejich cíli, i když všichni říkají, že neuspějí. V takových situacích dochází ke stupňování jejich tvrdohlavosti. V některých případech je býkova tvrdohlavost pro okolí dráždivé. I když mu všichni nějaký cíl rozmlouvají, on nevidí, neslyší a žene se k cíli.
 5. Býci chrání své blízké příbuzné
  I když je Býk tiché znamení, ze své blízké je ochotný se hlasitě rvát. Pokud někdo ubližuje osobě blízké Býkovi, trest ho nemine. Dokáže nastolit pořádková opatření a pouští hrůzu. Býk vždy říká, co si myslí. Obvykle taktně.
 6. Býci jsou racionální a pragmatičtí
  Býci vidí svět takový, jaký je. Nepřikrášlují si ho. I proto většinou dosáhnou všeho, co si zamanou. Stojí nohama pevně na zemi a vidí reálná úskalí.
 7. Býci oceňují krásu života
  Býci jsou tvrdá, ale velmi vnímavá znamení. Býci jsou šťastní, když obdivují nádherný vodopád, nebo západ slunce. Oceňují krásu světa a užívají si všechno. Býci nevidí štěstí v penězích. Potěšíte je i sledováním filmu ve společnosti osoby blízké.
 8. Býci jsou kreativní
  Býci mohou vyjadřovat své pocity, v hudbě, v poezii nebo v malbě. Svého partnera často překvapují vlastními romantickými dary. Stevie Wonder, Al Pacino, Jessica Alba, Salvador Dali, ti všichni se narodili v Býku.
 9. Býci jsou citliví
  Býci nikdy veřejně neprojevují své emoce na veřejnosti. Ale přitom jsou velmi emotivní. Když je nějaký problém, Býk Vás vždy podpoří a pomůže najít řešení, či východisko.
 10. Býci jsou opravdu důvěryhodní
  Býci vědí, co slova a činy znamenají. Nikdy neprozradí tajemství, které jim svěříte. Býci nemají příliš mnoho přátel. Protože vědí, že tam, kde je přátel podezřele mnoho, tam neexistují žádné skutečné vztahy. Jejich rodina je pro ně nejdůležitější.

Sdílejte 10 důvodů proč je býk ideálním partnerem i přáteli! Sedí to? Napište nám do komentářů!