5 věci o lidech ve znamení Štíra, které byste měli znát!

Znamení zvěrokruhu nám někdy dokáží skvěle odhalit osobnost daného člověka. Někdy jsme velmi překvapeni tím jak moc uvedené vlastnosti sedí. Každé znamení zvěrokruhu je jiné a má určité vlastnosti a jinak tomu není ani u Štíra.

Tohle znamení má bohužel u lidi často velmi negativní pověst. Štír dokáže být skvělým přítelem i partnerem, nikdy mu však nesmíte lhát nebo ho podvést. Podívejte se na 5 věci, které je dobré  vědět o Štírovi.

Vlastnosti znamení Štíra

 1. Vysoké sebevědomí
  Mnoho lidi si tuhle jejich vlastnost špatně vykládá jako aroganci. Štír je ale pouze hrdý na to, jak se dokázal ve svém životě vyrovnat s těžkými událostmi a pochopil, že se může spolehnout jen sám na sebe.
 2. Vznětlivost
  Štír je bohužel velmi náladový a hodně zaleží na tom v jaké náladě ho právě zastihnete. Může být skvělým společníkem ale někdy stačí jediné slovo k tomu, aby se pořádně naštval.
 3. Nemá rád hádky
  I přes svoji vznětlivost nemá rád hádky a často lituje věci, které ve vzteku řekl. Za své chovaní se dokáže omluvit ale lidé jeho omluvu jen málokdy přijmou, protože nevěří tomu, že je upřímná.
 4. Rozumí vám 
  Ve svém životě už toho zažili opravdu spoustu a chápou lidskou povahu. Vědí, že lidé jsou komplikovaní. Nemá smysl před nimi cokoliv skrývat, protože dokáže skvěle odhadnout lidské emoce.
 5. Jsou rádi o samotě
  Štír rád tráví čas o samotě a někdy si potřebuje od všeho odpočinout. Ve vztahu mu musíte dát prostor, když zrovna nemá dobrou náladu, tak se ho nesnažte rozveselit ale spíše mu dejte nějaký čas a prostor na to, aby znovu načerpal novou energii,

Sdílejte tyhle vlastnosti lidí ve znamení Štíra i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!