Geniální trik jak používat obyčejný prášek do pečiva na praní! Výsledky jsou úžasné!

Přidáváte správné množství aviváže, používáte na čištění pračky ocet, jedlou sodu a další všemožné babské rady? A přesto se Vám zdá, že prádlo není takové, jaké byste si jej představovali? Je umorousané, voní málo, není svěží.

Nebo je, ale Vám to nestačí a chtěli byste jeho svěžest povýšit o další stupeň? Většinou se to týká utěrek a ručníků. Pak je dnešní článek určen přímo Vám.

Postup

  1. Postupujte před praním stejným způsobem, jako obvykle. Použijte klasicky prací prášek a aviváž. Jediná změna je v tom, že těsně před praním přidáte přímo do bubnu pračky kypřící prášek. Výsledek uvidíte a zejména ucítíte, jakmile prádlo vytáhnete z pračky. Čeká Vás příjemný šok. Prádlo bude úžasně svěží a voňavé.
  2. Prášek do pečiva totiž spolehlivě dokáže dokonale odstranit zatuchlý zápach z textilních vláken, rozjasňuje a perfektně osvěžuje prádlo! Po usušení prádla bude textil také krásně jemný na dotek.
  3. Prášek do pečiva dokáže účinně neutralizovat kyselé složky, které se drží v textilních vláknech. Použití sody by na tyto složky působilo velmi agresivně, což by poškodilo i samotná vlákna. Účinek prášku do pečiva je tedy mnohem jemnější a šetrnější – chrání tkaniny a ty pak díky této péči vydrží déle v perfektním stavu.

Sdílejte tenhle geniální nápad jak používat obyčejný prášek do pečiva na praní i s vašimi přáteli! Určitě se jim bude také hodit!