Lidé ve znamení Vodnáře mají rádi samotu a nezajímá je co si ostatní myslí!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a každý z nás chce od života něco jiného. Znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme bývá často lidmi považované za samotáře.

V dnešním článku si ale ukážeme že Vodnář může být skvělým partnerem, který vám dokáže naslouchat. Navíc se na něj budete moci spolehnout i v těžkých situacích.

Vlastnosti Vodnáře

 1. Má rád samotu
  Vodnář miluje samotu a ve vztahu je vám tak schopen poskytnout prostor. Nikdy vám nebude dělat zbytečné žárlivé scény. To samé očekává od vás.
 2. Dokáže zachovat chladnou hlavu
  Dokáže přemýšlet racionálně a nenechá se ovládnout vlastními emocemi. Dokáže tak s klidem řešit problémy v osobním i pracovním životě.
 3. Přítele na celý život
  Své přátele si Vodnář vybírá velmi pečlivě a do svého života pouští jen lidi, kterým opravdu důvěřuje. Lide narozeni v tomhle znamení hledají přátelství na celý život.
 4. Nezajímá ho, co si ostatní myslí
  Názory ostatních lidi jsou jim ukradené. Vědí, co od života chtějí a jdou si za tím. Zjistili, že v životě se mohou spolehnout jen sami na sebe.
 5.  Přirozený lídr
  V jejich kariéře se jim velmi daří, protože mají přirozenou autoritu a charisma, kterým dokáží získat lidi na svojí stranu. Jsou kreativní a přicházejí s neotřelými nápady.

Sdílejte vlastnosti  znamení Vodnáře i s Vašimi přáteli! Určitě je také mile překvapí!